2726
عنوان

قبر پسرم جیگر گوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4986 بازدید | 151 پست
شوهرم تو این یک سال هیچیییی کم نذاشت هیچیییی هر کاری بگی هر دکتری متاسفانه اوضاع من داغونه 

عزيزم اصلا ثانيه ها ارزش داره شما هرچه سريعتر بايد درمان بشى باور كن اينجورى پيش برى خدايى نكرده بلايى سرخودت ميارى

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی جوری نوشتین ک همه فک کردن پسرتون غرق شده  بعده ی سال اومدین  و از جنین ۴ ماهه حرف میزن ...

درک نداری...نمی تونی بفهمی چه دردی داره حرف نزن لطفا...ناراحتی برو بیرون...دلش بشکنه آهش تورو میگیره...مردی احساس مادرانه رو درک نمیکنی الکی زر نزن ..

2728
عزيزم اصلا ثانيه ها ارزش داره شما هرچه سريعتر بايد درمان بشى باور كن اينجورى پيش برى خدايى نكرده بلا ...

من تا بحال چهار مرتبه قلبم به طور کامل ایستاده ب طرزی عجیب زندم. هیچ درمونی هم نداره و همه دکترا میکن حالم باید خوب یاشه

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه
درک نداری...نمی تونی بفهمی چه دردی داره حرف نزن لطفا...نمک رو زخمش ن پاش...ناراحتی برو بیرون...دلش ب ...

مهربون ممنون خیلی درکم کردی عزیزم

من تا بحال چهار مرتبه قلبم به طور کامل ایستاده ب طرزی عجیب زندم. هیچ درمونی هم نداره و همه دکترا میک ...

عزيزم شما بايد بيمارستان بسترى بشى و داروهاى قوى ارامبخش مصرف كنى يعنى چى بخاطر بچه دارى خودت رو نابود ميكنى باور كن اينجورى پيش برى همسرتم ازت خسته ميشه 

درک نداری...نمی تونی بفهمی چه دردی داره حرف نزن لطفا...نمک رو زخمش ن پاش...ناراحتی برو بیرون...دلش ب ...

آه منم شما رو میگیره با این طرز حرف زدنتون 

اگه اینجوری باشه!

خیلیا بودن سقط داشتن 

همچین حالات و توصیفاتو خاطراتیم نداشتن

ضمنا من فک میکنم استارتر بیشتر از باردار شدن ناامید شده بودن 

و ب اون بچه شون دل بسته بودن

و الا سقط این حرفا رو نداره

عوارض داره سقط

ولی همچین عکس العملی عجیبه

چون میدونم استارتر این ناراحتیشون از چیز دیگه ایه 

شما ک احساساتی هستین 

وقتی نمیدونین پس نظر ندین

بهتره منطقی باشن و آروم 

چون ممکنه بود اون بچه بدنیا میومدن 

و خدایی نکرده بخاطر ضعیف بودنش بعدش فوت میکرد

اینجوری بدتر بود ن؟

تقدیر بوده

عزيزم شما بايد بيمارستان بسترى بشى و داروهاى قوى ارامبخش مصرف كنى يعنى چى بخاطر بچه دارى خودت رو ناب ...

من بیماریمو دقیقا سه ماه و ۱۶ روزه که تونستم شکیت بدم به کمک همسرم. 

خدارو هزار مرتبه شکر همه قرصا رو اتیش ژدم

و کل این سه ما و ۱۶روز لب به هیچ‌داروویی نژدم و به جرات میگم قلبم بهتر شده. ولی امروز میخوام لب دریا یا صدای بلندددد گریه کنم و داد بزنم تو این یک سال نتونستم با صدای بلند گریه کنم. میخوام خالی کنم خودمو

یک ساله اقدامیم نشده

ميشه عزيزم مطمعن باش اول بايد غم و غصه رو از خودت دور كنى راضى باش به رضاى خدا 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
میدونیه چیه  روزی که فهمیدم بچم مرده و علتش دکتره یقشو گرفتم گفتم دارو دادی بچه منو بکشی.. گری ...

عزیزم من تو تاپیک قبلیت گفتم برات دعا میکنم

و لحظه سال تحویل برات دعا کردم ❤

این دکتر ها احساس ندارن

ولی با خودت بگو اگه به دنیا میومد و دستتو میگرفت و تو بغلت آروم میگرفت و بعد از پیشت میرفت خوب بود؟ کسی که باید بره میره و کسی که عمرش به دنیا باشه میمونه

تو 18 سالته و تجربه نداری. باید قوی شی. اگه قوی نیستی حق نداشتی ازدواج کنی و از این چیزا سر در بیاری چون سنت کمه. پس حتما قوی بودی که تصمیم به تشکیل خانواده گرفتی! پس مثل یک زن قوی وایسا و اشکاتو پاک کن و سر مزار برای بچت ات خودزنی نکن. بگو مامان من به یادتم و تو بهشت همو میبینیم. بگو تو پاکی و پیش فرشته هایی. از خدا بخواه خدا بهم نی نی بده 😘سر مزار گریه کردی دیگه گریه زاری کافیه و بخند و روحیه ات رو برای نی نی بدست بیار

آه منم شما رو میگیره با این طرز حرف زدنتون  اگه اینجوری باشه! خیلیا بودن سقط داشتن  همچ ...

گفتم چندین مرتبه که بخاطر شوک عصبی این جوری شدم چون تاژه بهوش اومده بودم. لطفا از این تاپیک برو خواهش میکنم. من برام حرص خوردن و‌ناراحتی قدقن هست لطفا تمومش کن ممنون میشم

عزیزم من تو تاپیک قبلیت گفتم برات دعا میکنم و لحظه سال تحویل برات دعا کردم ❤ این دکتر ها احساس ندا ...

قربون دل مهربونت عزیزم خیلی خوب نوشتی مرسی بابت دلداریت.. مادر شدن دردناک ترین اتفاق بود و الان ارزو

استارتر سعی کن حتما پیش یه مشاور خوب بری عزیزم.میفهمم شرایط برات خیلی سخته ولی باید قوی باشی منم نوزاد از دست دادم عزیزم.باید با خودت کنار بیای که شرایط بدتر نشه.به خدا توکل کن.ان شاالله خیلی زود باردار میشی.با توسل به اهل بیت(ع) از جات بلند شو گلم.

گیرم ای دوست قمار از همه عالم بردی دست آخر همه را باخته میباید رفت......
2706