2703
2553
عنوان

قبر پسرم جیگر گوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4965 بازدید | 151 پست
ولى روحيه اتو از دست نده كاملا مشخصه هنوز تو شوك هستى از دكتر كمك بگير به اميد خدا دوباره اقدام كن و ...

یک ساله اقدامیم نشده

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

یعنی با این روحیه ای که داری زود خودتو داغون میکنیا اگه ناراحت نمیشی بهت پیشنهاد میکنم حتما به ی روانشناس مراجعه کنی عزیزم وگرنه با این اوضاع خودتو ازبین میبری

سنت کمه هنوز وقت زیاد داری دوباره باردار میشی و همه چی فراموش میشه پس اینایی که بچشون به دنیا میاد بعد میمیره یا میره تو دستگاه بعد یمدت میمیره چه دلی دارن تو که هنو ندیده بودیشو فقط ی جنین بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا برو و حال بد منو بدتر نکن. یک سال برای تو شاید مدت کمیه و عین خیالتم نیست و اصلا نمیتونی منو در ...

اینکه شما خیییییلی احساسی هستی درست،ولی اون دوست مون حق داره 

الان همه فکر کردن بچه ی چهارماهه تون فوت کرده در صورتیکه جنین چهارماهه سقط شده

خب خیلی فرق داره با هم

2720

تو این یک سال به اصرار دکتر قلبم اقدامیم ولی تازگی متوجه مشکل شوهرم شدیم و اگه خدا بخواد یکم اردیبهشت پرواز داریم که بریم واسه عمل

تو شکمم بود تو این مدت ک از پیشمون رفته هرررر شب توی خوابمه هر شببب و هر شب توی خواب داخل یه ساحلیه ...

استارتر عزيز خيلي متاسفم بابت أين موضوع انشاالله كه خدا دامنت و سبز كنه به حق خانم فاطمه زهرا و بهتون صبر بده😔

اما عزيزم تو أين شرايط جامعه كه همه إز نظر اقتصادي و عاطفي و امنيت و .....تو فشار هستيم و هر لحظه داريم با هيجانات منفي طى ميكنيم اين موضوع با اين طرز بيان درسته؟ مزار ..... 

قلبم به درد اومد وقتى فكر كردم فرزند متولد شده شما دريا غرق شد و فوت كرد  

2714
اینکه شما خیییییلی احساسی هستی درست،ولی اون دوست مون حق داره  الان همه فکر کردن بچه ی چهارماهه ...

میدونیه چیه 

روزی که فهمیدم بچم مرده و علتش دکتره یقشو گرفتم گفتم دارو دادی بچه منو بکشی.. گریه میکردم و‌نمیتونسنم راه برم خیلی ضعیف بودم. به من میدونی چی گفت؟؟

گفت حالا مگه چیشده ؟یه بچه انقدی بوده بدرک

اون لحظه کل مطبش رو سرم اوار شد فکرشو بکن؟

بچه تو بکشه بعد اینجوریم بهت بگه. 

از ته دلمممم نفرینش کردم

استارتر خدا دلت رو آروم کنه

اما عزیزم یکسال گذشته تو فقط داری خودت رو داغون میکنی.سرنوشت پسرتم این بوده و باید بپذیری باید قوی باشی.روزگار انقد پستی و بلندی داره ک شما تازه اول راهی.

لحظه هات رو یاداوری گذشته تلخ نکن خودت از بین میری و روزی ب این میرسی که باید منطقی تر پیش میرفتی.

انشاالله بازهم خدا یه نی نی سالم و موندنی بهت میده.

خدایا خودت مامانمو خوب کن امیدمو ناامید نکن🙏
تو این یک سال به اصرار دکتر قلبم اقدامیم ولی تازگی متوجه مشکل شوهرم شدیم و اگه خدا بخواد یکم اردیبهش ...

حتما قبل از اقدام براى باردارى برو پيش روانپزشك چون واقعا حالت خوب نيست يعنى خيلى حالت خطرناكه نميدونم چرا همسرت كارى نميكنه براى جنين امكان داره هر ثانيه يه اتفاقى بيوفته قلبش ايست كنه به خونريزى بيوفتى سقط بشه اخه اگه بخواى اينجورى خودت رو داغون كنى كه نميتونى در حق بچت مادرى و نع در حق همسرت همسرى كنى كمى به خودت بيا دنيا به اخر نرسيده 

حتما قبل از اقدام براى باردارى برو پيش روانپزشك چون واقعا حالت خوب نيست يعنى خيلى حالت خطرناكه نميدو ...

شوهرم تو این یک سال هیچیییی کم نذاشت هیچیییی هر کاری بگی هر دکتری متاسفانه اوضاع من داغونه 

عزیزم خودتو اینجوری از بین میبری

پس مامان بنده خدای من چی

بچشو هفت ماهه ب دنیا آورد دادن بغلش ولی زنده نموند

یدونه هم ۴ و نیم ماهه خود ب خود سقط شد☹️

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2706