2703
2553
عنوان

قبر پسرم جیگر گوشم

4965 بازدید | 151 پست

رفقا اینقد هیجان دارم برم که نمیتونین باور کنین. راستشو بخواین یک ساله دورم از مزارش. البته بچه من مزاری نداره ولی خدا لب ساحل جونشو ازم گرف دقیقا میدونم کجا و قراره ظهر بریم به اون ساحل،نمیدونم اون لحظه چه حالی میشم فقط میدونم امروز میمیرم

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

متاسفم‌امیدوارم خدا صبر بده بهتون

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

متاسفم😞مزار نداره؟چندماهه بود؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ای وااااای بمیرم برا دلت تنم یخ زد و اشکم ریخت

خدا بهت صبر بده عزیزم

همیشه توبدترین شرایط به این فکر کن🤔 میتونست بدتر از این شه😲😲 بعد به این نتیجه میرسی که خدا زیر نظرت داره و میبینت.😗..اینطوری غم به دلت نمیاد😊...خدااااایا شکرت که خونم دود نشد بره هوا😥😥.....خدا جونم توکل کردم فقط فقط به خودت و توسل به ائمه😍😍😍

عزیزم بالاخره شما سقط کردی یا بچت توی دریا غرق شده؟

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

عزیزم چن سالش بود

غرق شد؟

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
2714
متاسفم😞مزار نداره؟چندماهه بود؟

چهار ماهه.  تو بیمارستان یه پرستار اشغال انداخت دور جسدشو خیلی بزرگ‌بود شوهرم اینقد سر صدا کرد که جسد بچمو بدین اینا انداخته بودنش دور نتونستن پیداش کنن الکی به شوهرم گفتن جسدش تیکه تیکه شده بوده. منم خودم دیدمش بچم سالم بود

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

چه درد آلود و وحشتناک!

چه بود این تیر بیرحم از کجا آمد؟

که غمگین باغ بی آواز ما را باز

درین محرومی وعریانی پاییز

بدینسان ناگهان یکباره خالی کرد

چه وحشتناک

نمی آید مرا باور

و من با این شبیخونهای بیشرمانه و شومی که دارد مرگ

بدم می آید از این زندگی دیگر

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
چهار ماهه.  تو بیمارستان یه پرستار اشغال انداخت دور جسدشو خیلی بزرگ‌بود شوهرم اینقد سر صدا کرد ...

اى وااااااى يعنى چى چه اتفاقى براى بچت افتاده بود و چرا جسدش رو بهتون ندادن😭😭😭

2706