1177
44
عنوان

قبر پسرم جیگر گوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3715 بازدید | 151 پست
انشاءالله که خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه 

قوی باش فقط همین.حالا تا ۸۰ که از دنیا بری ده ها بار از این اتفاقات برات می افته.منم تو سنای شما همین زمان مشکلات همین حالتهای شما رو داشتم.اینقدر بلا سرم اومد انگار ضد ضربه شدم.

من بیماریمو دقیقا سه ماه و ۱۶ روزه که تونستم شکیت بدم به کمک همسرم.  خدارو هزار مرتبه شکر همه ...

عزيزم شكست ندادى باور كن اين همش فكرهاى خودته كه فكر ميكنى چيزيت نيست باور كن به كمك احتياج دارى

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

ببين اول اينكه تا زمانى كه حتما اوكى از پزشك معالجت نگرفتى كه كاملا از لحاظ جسمى و روحى امادگى حاملگ ...

دکترام هم گفتن که حالم بهتر شده اینقد هممون خوشحالیم که قلبم بهتر شده همش به لطف شوهرمه همشش زندگیمو مدیونشم شبس که قلبم وایساد منو رو دستش گرفته بود و میدوید سمت ماشین گریه میکرد صداش هنوز تو گوشم میپیچه با این که حالم اینقد بد بود با صداش گریه کردم میگف خدایا زوده برام نگهش دارمن میمیرم و این حرفا رسیدیم بیمارستان.. من دیگه بیهوش بودم ولی بعد که بهوش اومدم پرستارا گفتن دکتر گفته بود تمومه امبولانس اومده بود منتقلت کنن بیماذستان دیگه که چشماتو باز کردی. باورتون نمیشه بچه ها همه دوزم جمع بودن

میگم درک نمیکنی میگی نه... آه تو منو نمیگیره مطمئن باش!!!تو مادر نیستی...مادر صبح که از خواب بلند م ...

آره نمیگیره:)

چون آدمی نیستم اهل نفرین باشم

خواهر خودم همین ۷ ۸ ماه پیش سقط داش

هیچ حسیم نداش

ولی خب خواهرم دو تا بچه داره

و فک میکنم سقط واسه اینایی ک میترسن دیگه باردار نشن یا بچه ندارن سخت باشه ولی ن ب این شدت

1156
وای لباساشو نگو که هر شب بغلشون میکنم

عزیزم میدونم خیلی برات سخت بوده...اما به قول دوستان باید قوی باشی...پیش یه دکتر خوب برو...بعد یک سال هنوز به فکرشی...حتما پیگیر درمانت شو...انشاءالله با اومدن نی نی جدید و خوشگل غم هاتو فراموش میکنی...😘😘😘

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اومدی امضامو بخونی؟؟؟😀😀😀                             پس لطف کن یه صلوات برا ظهور امام زمان و سلامتی نی نی تو دلم بفرست...😁😁😁
آره نمیگیره:) چون آدمی نیستم اهل نفرین باشم خواهر خودم همین ۷ ۸ ماه پیش سقط داش هیچ حسیم نداش ول ...

لطفا برو و تمومش کن نه تو و نه خواهرت هیچ وقت هیچ وقت نمیفهمین. دیگه نبینم اینجا پیام بدی برو 

آره نمیگیره:) چون آدمی نیستم اهل نفرین باشم خواهر خودم همین ۷ ۸ ماه پیش سقط داش هیچ حسیم نداش ول ...

همینقد نمک ریختی و جیگر سوخته منو بیشتر سوزوندی دیگه‌بسه‌خنک شدی ؟کارتو کردی حالا برو. اینقد با احترام باهات حرف‌زدم, حیف

بازم میگم مردی متوجه احساس مادرانه نیستی انقد قضاوت نکن...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اومدی امضامو بخونی؟؟؟😀😀😀                             پس لطف کن یه صلوات برا ظهور امام زمان و سلامتی نی نی تو دلم بفرست...😁😁😁
عزیزم میدونم خیلی برات سخت بوده...اما به قول دوستان باید قوی باشی...پیش یه دکتر خوب برو...بعد یک سال ...

اره عزیزم انشاءالله خبر بارداری دعام کن. عاقبت بخیر شی رقیه جونم

1194
دکترام هم گفتن که حالم بهتر شده اینقد هممون خوشحالیم که قلبم بهتر شده همش به لطف شوهرمه همشش زندگیمو ...

واقعا يعنى دكتر روانپزشك گفته حالت خوبه و مشكلى نيست؟دارى خودت رو نابود ميكنى بعد ميگن چيزيت نيست قلبت ناراحت شده باز ميگن چيزيت نيست يكساله دارى با يك جنين حرف ميزنى و لباس بغل ميكنى باهاش حرف ميزنى باز ميگن چيزيت نيست😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بازم میگم مردی متوجه احساس مادرانه نیستی انقد قضاوت نکن...

ولش کن رقیه اینا احساس ندارن اینا نباید حتی باهاشون حرف ژد اینا یه دسته از ادمایی ان که توی این جور تاپیکا میان از سر بیکاری یکم نمک‌بریزن بلکه حوصلشون سر جاش بیاد 

لطفا برو و تمومش کن نه تو و نه خواهرت هیچ وقت هیچ وقت نمیفهمین. دیگه نبینم اینجا پیام بدی برو 

من اینجا کامنت گذاشتم 

ن خواهرم 

پس شعور داشته باش حرفی از خواهرم نزن 

آروم باش

شاید فرجی شد

با این بددهنیا کار ب جایی نمیرسه 

منم دیگه شما رو ریپلای نکردم بعده دومین پُستم

مخاطبم ی کاربر دیگه بود

اگه هم اومدم تو تاپیک 

چون فک کردم تاپیک چیز دیگه ایه

اره عزیزم انشاءالله خبر بارداری دعام کن. عاقبت بخیر شی رقیه جونم

انشاءالله...برات دعا میکنم عزیزم...😘😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا يعنى دكتر روانپزشك گفته حالت خوبه و مشكلى نيست؟دارى خودت رو نابود ميكنى بعد ميگن چيزيت نيست قل ...

بقران همه دکترا میگن‌حالت که بد میشه انعکاس احساسته. بخند قلبت درد نمیگیره. گریه نکن غمگین‌نباش 

1184
قربون دل مهربونت عزیزم خیلی خوب نوشتی مرسی بابت دلداریت.. مادر شدن دردناک ترین اتفاق بود و الان ارزو

خواهش میکنم حتی فرشته کوچولوتم از اون بالا غصه میخوره که اینجوری به خاطرش ناراحتی. باور کن درک و فهم داره و متوجه میشه! خییییلیا الان سخت باردار میشن و وقتی میشنوم یکی راحت و بدون سقط بچه اش رو به دنیا اورده واقعا تعجب میکنم. حالا نمیدونم به خاطر این سیک غلط زندگیمونه یا چی ولی متاسفانه باردار شدن آرزوی خیلیاست... مادر شدن بهترین اتفاق زندگیت بود چون باهاش مادر شدن رو تجربه کردی😉 چون همدم و مونس پیدا کردی و اون بالا پیش حضرت فاطمه همیشه برات دعا میکنه😇 بهترین اتفاق زندگیت بود چون بهت قوی بودن و امید رو یاد داد، یاد داد قلبت رو بدون دیدنش باهاش تقسیم کنی و حسش کنی😍 بهترین اتفاق بود چون باعث میشه حسابی قدر نی نیت که به زودی خدا بهت میبخشه رو بدونی و تو انتخاب دکتر کلی دقت کنی و تغذیه ات رو هم بهتر رعایت کنی. این خواست خدا بوده. اون دکتر رو ببخش. میدونم برات سخته اما اون تاوان داد و خواهد داد... میگن وقتی عزرائیل مامور گرفتن جان آدم ها شد گفت خدایا اونوقت همه انسان ها از من بدشون میاد! خدا گفت نگران نباش عواملی رو ایجاد میکنم که هیچ کس نگه تو جونشو گرفتی. و همینطور هم شد. ما نمیگیم عزرائیل فلانی رو کشت. میگن سرطان گرفت، تصادف کرد و...

و عزرائیل هم با خواست خدا این کارو میکنه. خدا اراده میکنه فلانی بیاد پیش خودم چون اینجوری براش بهتره و پیش من راحت تره😉

میدونم گفتنش سخته. میدونم برات غیر قابل تصوره. اما...

اون دکتر رو با تمام وجودت ببخش و براش دعا کن. بگو خدایا به راه راست هدایتش کن. کمکش کن بقیه عمرش رو درست زندگی کنه و گذشته اش رو جبران کنه. بگو خدایا من ازش میگذرم و دیگه هیچ وقت وقتی یادش افتادم ازش دلخور نیستم.

عزیزم من کسی رو که خییییلی در حقم بد کرده بود بخشیدم. و فقط خداست که غافره و هر کسی رو راحت میتونه ببخشه.  وقتی تو هم این کارو میکنی میشی تجلی خدا در زمین. میشی اشرف مخلوقاتش. اونوقت خدا خیییلی کمکت میکنه و فقط خدا میتونه پاداش کارت رو تو دنیا و آخرت بده. وقتی اون شخص رو بخشیدم به صورت خیلی معجزه آسا برای همیشه از زندگیم رفت😊 یک روز اتفاقی دیدمش و از دور بهم لبخند زدیم و حتی یک ذره کینه هم ازش نداشتم. پر از حس آرامش بودم😊😍

بهم اعتماد کن. یادت نره اون داره تاوان میده... میتونی دعا کنی به راه راست هدایت شه و ببخشیش تا آرامش وجودت رو بگیره. بگو تو گفتی به درک، من بهت میگم سلام. تو گفتی مگه چی شده، من برات دعا میکنم خدا تو رو به راهش بیاره. تو به من گفتی مگه یه ذره بچه چیه، من بهت میگم مومن و در حال خدمت به مردم از دنیا بری

ببینم چیکار میکنی استارتر. ببینم میتونی فرشته ات رو شاد کنی یا نه.

من اینجا کامنت گذاشتم  ن خواهرم  پس شعور داشته باش حرفی از خواهرم نزن  آروم باش ش ...

هیس فقط برو بزار یه ذره احترام بمونه. 

با احساس

مهربون

با مزه

مادر‌نمونه

اسطوره ی مهربانی

بقران همه دکترا میگن‌حالت که بد میشه انعکاس احساسته. بخند قلبت درد نمیگیره. گریه نکن غمگین‌نباش  ...

عزيزم از خدا اول برات ارامش رو ميخوام اميدوارم كه خدا به جوونيت رحم كنه و دلت رو اروم كنه و دوم اينكه يك نى نى سالم و صالح بهت بده كه خاطرات تلخ گذشته رو از ياد ببرى بچت بشه مرهم زخمات و در اخر اميدوارم لبت هميشه خندون باشه 💗

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینقد نمک ریختی و جیگر سوخته منو بیشتر سوزوندی دیگه‌بسه‌خنک شدی ؟کارتو کردی حالا برو. اینقد با احتر ...

وقتی با احساس کاربرا بازی میکنی همینه دیگه

میتونستی ی جور دیگه تاپیک بزنی

منو چ ب تاپیک سقط

فقط میگم این رفتار شما 

دلیلش ترس از باردار نشدنه ن سقط

دیگه م ریپلای نکنید

این بحث ب جایی نمیرسه

خواهش میکنم حتی فرشته کوچولوتم از اون بالا غصه میخوره که اینجوری به خاطرش ناراحتی. باور کن درک و فهم ...

قربون اون دستای‌مهربونت که اینقد برام‌وقت گذاشتی عزیز دلم تو واقعا فرشته ی با احساس منی مهربونم. چشم عزیزم نگران نباش❤گفتم که سه ماه و چن روزه که دارم هر روژ بهتر میشم... 

1183