2726

پیش فامیلاش میگه البته نه بدا مثلا میگه ۲۰۰تومن پول لباس بچم شده یا ۴۰۰ تومن پول آرایشگاه بدش میاد از خرجای ایجوری بعد جلو فامیلاشم میگه پز میده بعضی وقتا میگم یعنی میخواد منو خراب کنه یا میخواد پز پسرشو بده 😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بزار انقدر بگه خسته شه مادر شوهر من 20 ساله از این حرفا میزنه یادمه تو یک مهمونی برای لباسم گیپور گرفته بودم اونوقت فامیلشون پرسید متری چند گرفتی من گفتم مثلا انقدر بعد مادر شوهرم جلو خودم ابروهاشو دادبالا هی سر تکون داد یعنی ای ایها الناس ببینید این چطوری خرج میکنه منم اصلا مهلش نداد دفعه بعد رفتهبودم مو مش کردم 50 بار گفت چقدر پول ارایشگاه دادی جواب ندادم دوباره پرسید گفتم هنوز حساب نکردم دوهفته بعدش دیدم باز پرسید حالا من 500 پول ارایشگاه داده بودم برای اینکه این زر نزنه گفتم 20 یعنی بفهمه نمی خوام بهش بگم ولی کلا ول کن نیست منم  رهاش کردم میکم بزار هر چی میخواد بگه مهم اینکه من کار خودم میکنم

میخواد پز پسرشو بده ولی شماهم چرا هزینه هاتون وبهشون میگید 🤔

خواهرشوهرم بهم کفت بهش نگو مامانم حساسه 😕😕ولی خب میپرسه واقعا نمیدونم چیکار کنم قیمت همه چی میپرسه

خواهرشوهرم بهم کفت بهش نگو مامانم حساسه 😕😕ولی خب میپرسه واقعا نمیدونم چیکار کنم قیمت همه چی میپرسه

بگید یادم نمیاد یا همه رو با هم خریدم نمیدونم چقدرشد خلاصه چندبار بپیچونش خودش بیخیال بشه آخه دلیل نداره بدونه چقدر هزینه میکنید

بزار انقدر بگه خسته شه مادر شوهر من 20 ساله از این حرفا میزنه یادمه تو یک مهمونی برای لباسم گیپور گر ...

چه باحال پونصدو گفتی ۲۰ت😂😂

قدرت واقعی مرد به اندازه لبخند زنی هست که کنارشه
2706