2703
2553
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی موقعا بعضی وقتا فقط سکوت و سرتون به کار خودتون باشه بیستر کارایی داره تا بخواید کاری انجام بدید ...

عزیزم هفت ساله سرم بکارخودم بود نتیجه ندیدم تصمیم گرفتم ازین به بعد یکم جواب بدم شاید حد خودشونو شناختن

2720
پس چی بگم؟

دقیقا برای منم این موضوع پیش اومده

مادر شوهر با جاری قهر کرده جاریم برادر شوهر و پررر کرده 

بعدش به صورت خودکار با ما هم قهر کردن

امسال عید رفتن آشتی کردن حالا مادر شوهرم‌اصرار اصرار که باید ز بزنید عید بهشون تبریک بگید

که البته همسرم زیر بار نرفت

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
به حرفاش گوس نده.وسط صحبتش پاشو برو.مثلا بگو شرمنده من یه دسشوئی برم.

پیشنهاد عالی بود

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
پیشنهاد عالی بود

مرسی عزیزم.به حرف همچین آدمایی نباید گوش کرد باید حرفو تو دهنشون گذاشت که بمونه.

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2714
عزیزم هفت ساله سرم بکارخودم بود نتیجه ندیدم تصمیم گرفتم ازین به بعد یکم جواب بدم شاید حد خودشونو شنا ...

ببین هر چیزی موقعیت خاص خودش رو داره 

هم مردا هم زنا بعضی وقتا ی کاریی انجام میدن در مقابل دیگران حالا به هر عنوانی 

ولی وقتی مردا کاری رو انجام میدن میگن زرنگی کرد 

اما خانما همون کارو انجام میدن میشه دو بهم زنی یا حسودی یا این مقصره وغیره 

اینم به خاطره اینه که اقایون موقعیت رو خوب میشناسن به موقع عمل میکنن اما خانما از روی احساسات سریع عمل میکنن و بدترین نتیجه رو مبگیرن . امیداورم متوجه شده باشی چی گفتم ، بعصی وقتا لازمه با دشمنتم دوستی کنی گلم .

بچه ها الان واسه چی بیدارین این وقته شب؟؟؟؟؟؟

بی خواب شدم 

دیشبم ۶خوابیدم ۱۰بیدار شدم

نمی دونم چمه

بی خواب شدم  دیشبم ۶خوابیدم ۱۰بیدار شدم نمی دونم چمه

از خستگی زیادم میشه اینجوری.من الان ازینکه بیدارممو توگوشی،عذاب وجدان گرفتم بخدا😓

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2706