2726
عنوان

مادرشوهر

485 بازدید | 41 پست

سلام خانوما عیدتون مبارک.

من باجاریم ده ماهه قهرم توتاپیکهای قبلیم هست مادرشوهررم دیشبو امروزبعدسه ماه قهررفتم خونشون و ازقهرمنو جاریم خبرداره جاریم بشوهرم پیام داده بود وسوتی داده بود...حالااین دوبارکه رفتم اونجامادرشوهرم هی اسمشو میاره به بهانه های متفاوت مثلا ده بارگفت زنگ زد فلانی ...میخوام یکبارده اسمشو اورد بگم ببخشید دوسندارم اسمشو حتی بشنوم اصلاهم برام جذابیت نداره بدونم بشمازنگ زده یانه...جالبه خودمادرشوهرم تادیروزفحشش میدادا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادامه نداشت؟ نظر بدیم؟😅

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2728

اگه دوس داري خودت مقصر بشي اخر اين حرفو بزن😐

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

نظری ندارم‌چون اصلا کشش این دعوا خانوادگیارو ندارم دوروزه دنیا قهر چیه اونم تویه خانواده برادرا میوفتن‌وسط زناشون ی طرف مادرشون با یکم گذشت میبینی اصلا خودتم اسوده زندگی میکنی راحت بی فکر

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
پس چی بگم؟

هيچي در موردش نگو هيچيييي

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
امشب حنابندونم بود جناب مادرشوهر اومدن گذاشتم بگیرم گفت دخترا من وقت نکردن بیان نباید حنابندون بگیری ...

شوهرت پایس....شوهرمن بود قیافش میرفت توهم میشد برج زهرمار

2706