2726
عنوان

دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 58 پست
دوتا سوال دارم و یه نکته امیدوارم از یکشی دلخور نشی گلم قبل از ازدواج با پیری دوست نشدی که بهش بدی ...

👍🙂

ایرانیامیگن.،ازدل برود هر آنکه از دیده برفت... امافرانسوی ها میگن.،به قلب ما نزدیک است آن که از چشمهای ما دور است...... فرانسوی میخوامت❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مشکل تو رو میدونم چیه...بعد جدایی اشتباه محض هست که بخوای فوری حالت مستقل پیدا کنی.عجله کردی. شو ...

تموم حرفات درسته .. باخدا مانوسم . با جدایی هم کاملا کناراومدم سرم به کارم گرمه دارم تنهایی به زندگیم میرسم امااااا نمیزارن که ... لحظه ای خودمو بسازم از نو ... مگ چکاکردم ک اعتمادشون رو جلب کنم .. مگ فرار کردم  ؟ مگ دختر بدی بودم ازدواج کردم مث همه ... اونی که باید میبود نبود .. اعتماد چی از دست رفته که حالا نیاز به جلبش باشه .. من حتی ارایشو پس از طلاق گذاشتم کنار و ... 

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)
2728
میدونی چی میشه .. چارتا حرف بارم میکنه که اگه تیکه سالمی رو دلم باشه همونم بشکنه .. حرفاش از صدتا شل ...

عزیزم تا الان مگه نشکستن دیگه تیکه اول و اخر نداره ، تو باید خودت تصمیم بگیری ، اگر انقد تو رو عاقل میدونستن که میخواستن شوهرت بدن ،پس از اینجا به بعد هم باید عاقل بدونن ، تو خودت رو انقد ضعیف نشون دادی هر کسی هر چی میشه میاد میگه و تو رو ازار میده ، تو خودت نباید اجازه بدی .

عزیزم تا الان مگه نشکستن دیگه تیکه اول و اخر نداره ، تو باید خودت تصمیم بگیری ، اگر انقد تو رو عاقل ...

چکاکنم راهش چیه ؟ همه دست گذاشتن رو اعتماد به نفسم همه نقطه ی ضعفمو دارن همه میدونن میتونن ازارم بدن و میدونن به هدفشونم میرسن و اشکمو در میارن ... ااخ خداا 

سلام اگه بدی بوده قبلا متقابل بوده ... من خیلی احساسی ام دلم ۸ دل همه رو بدست بیارم هرجا بدی هم دیدم ...

میدونم گلم ولی باور کن اطراف همه سمیه امیدوارم موفق باشی اما این دنیا ارزش این همه ناراحتی رو نداره

انگار دیروز بود با همسرم عقد کردم و ۲۱ سالم بود و هر کس رو میدیدم وه ۳۰ سالشه میگفتم پیر شده ولی چشم بهم زدم خدم شدم سی و خرده ای پس بیخیال

این نیز میگذرد و خدا بهترین قاضی هست

شبت خوش گلم

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
تموم حرفات درسته .. باخدا مانوسم . با جدایی هم کاملا کناراومدم سرم به کارم گرمه دارم تنهایی به زندگی ...

چرا با حرفای منفی خود زنی میکنی؟منطقی باش...فرهنگ این مملکت همینه.با چرا چرا گفتن و گریه نمیتونی فرهنگ رو تغییر بدی .مگه اینکه خودت قوی و محکم بشی و تمام این رفتارها رو تحمل کنی و به جایگاه ایده آل خودت که رسیدی.اونموقع افرادی رو تربیت کنی که این فرهنگ رو تغییر بدن.

حق ب خانواده ات بده.همه به دخترشون به چشم یه فرد بدبخت شده .یا اینکه بخواد زندگیشون رو بهم بزنه نگاه میکنن.

که خواهرت هم به همین دید نگات میکنه.تو همین نی نی سایت ببین چقدر از خیانت شوهرشون با زن مطلقه گفتن.پس با چرا چرا دنیات عوض نمیشه.

من بهترین شغل کاری ام رو چون مدیر شرکتش روم نظر داشت زیر پام گذاشتم و رفتم در حریم امن خانواده ام.حمایت خانواده ات رو وقتی اعتمادشون رو جلب کردی میفهمی چقدر شیرینه

خدایا شکرت...
چرا با حرفای منفی خود زنی میکنی؟منطقی باش...فرهنگ این مملکت همینه.با چرا چرا گفتن و گریه نمیتونی فره ...

چه اعتمادی من کاری نکردم که باعث بی اعتمادیشون بشع

خیلی منفی نگر هستی!منظور از اعتماد اینه که دلشون قرص باشه که خودت در حد قوانین خانواده رفتار میکنی.

برای همه یکسانه این رفتار .جدایی و طلاق ب قدری آسیب زننده هست که خیلی ها ب بیراهه کشیده میشن.تعارف که نداری با خودت .وقتی خواهرت با دید اینکه ممکنه به شوهرش پا بدی نگاه میکنه دیگه از مردم چ توقعی داری؟همه این رفتارخواهرت هم بر میگرده به زیادی دردو دل کردن و غصه خوردن.اگه مشاوره بری بهت میگه که باید تا چند ماه با افرادی ب غیر از خانواده .حتی شوهر خواهر .پسر خاله و....خیلی سر سنگین باشی.

خدایا شکرت...