2726
عنوان

دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 58 پست

سلام استاتر من اقا هستم 

مشکلاتی زیادی داشتی یه خورده ساده و زودباوری بیشتر مشکلاتت هم بخاطر اون زودباوریته 

بعضی از کاربران منو میشناسن 

اسمتو بفرست برام تا با توکل به خدا ایشالله بتونم کمکی بهت بکنم  ..ناامید نشو ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام استاتر من اقا هستم  مشکلاتی زیادی داشتی یه خورده ساده و زودباوری بیشتر مشکلاتت هم بخاطر ا ...

سلام ببخشید شما فال میگیرید ؟؟؟یامن اشتبا متوجه شدم؟؟؟

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
سلام ..نه فالگیرم نه جادوگر

اها چون گفتی اسمشو بفرسته گفتم لابد سرکتاب قرانی یااستخاره چیزی میخوای براش بگیری

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
کارازاین کارا گذشته لجبازه و یه دنده 

تو هم لجبازی کن ، بالاخره یا جلوی داداشتو باید بگیره یا تو بری سرکار دیگه گلم ، 

تو اگر میتونی کلاس زبان هم بری خیلی خوبه ها بعدش کلاسها رو بگذرونی میتونی به عنوان معلم یا مربی زبان باشی 

دوتا سوال دارم و یه نکته امیدوارم از یکشی دلخور نشی گلم قبل از ازدواج با پیری دوست نشدی که بهش بدی ...

سلام اگه بدی بوده قبلا متقابل بوده ... من خیلی احساسی ام دلم ۸ دل همه رو بدست بیارم هرجا بدی هم دیدم بخشیدم و رد شدم تواین سن بااین همه دلشکستگی بازم دلم پیش اوناس که دلی نذاشتن برام .. نه با کسی رابطه ای نداشتم ک بخوام بهش بد کنم .. من مشهدم . و اهداف زیادی هم دارم اما محیطم سمی هست و ....

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

من مشکل تو رو میدونم چیه...بعد جدایی اشتباه محض هست که بخوای فوری حالت مستقل پیدا کنی.عجله کردی.

شوک طلاق هرچقدر برای تو بوده برای خانواده ات هم هست.پس توقع نکن که همه بتونن زود درکت کنن.من از قبل جدایی با مشاور همراه بودم.تمام سختی های جدایی رو برام شرح داد.وقتی جدا شدم آمادگی همه اش رو داشتم.برای همین بهم سخت نگذشت.اول سعی کردم مدت زیادی با خانواده ام باشم .بیرون نمیرفتم ...تا اجازه اش رو نمیدادن.با دوستانی که میشناختن رفت و آمد داشتم.خلاصه مدت کوتاهی شد که الحمدلله تونستم اعتماد خانواده ام رو حلب کنم.و اونها هم فرصت کردن که اتفاقی که دوست نداشتن برای عزیزشون بیافته رو هضم کنن.بعد رفتم دانشگاه و سر کار .و بعد هم با تحقیقات کامل یه انتخاب مناسب برای ازدواج مجدد انجام شد.

حتما پیش مشاور برو.و سعی کن هیچوقت ناله و گلایه نکنی.با خدا مانوس شو

خدایا شکرت...
تو هم لجبازی کن ، بالاخره یا جلوی داداشتو باید بگیره یا تو بری سرکار دیگه گلم ،  تو اگر میتونی ...

میدونی چی میشه .. چارتا حرف بارم میکنه که اگه تیکه سالمی رو دلم باشه همونم بشکنه .. حرفاش از صدتا شلاق بدتره

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)
2706