2726
عنوان

دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 58 پست
خواستگار مناسب داري؟ اگه نداري به هر بي سر و پايي واسه رهايي از شرايط فعلي بله نگو كه از چاله مي اف ...

میخواستن منو بدن به یه منشی کمپ اعتیاد .. 

وقتی مقاومت کردم گفتن بمون تا سن بابات بیاد 

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخواستن منو بدن به یه منشی کمپ اعتیاد ..  وقتی مقاومت کردم گفتن بمون تا سن بابات بیاد

هيچوقت عجله نكن برا ازدواج مجدد 

روزه شك دار نگير عزيزم 

ازدواج دومت خدايي نكرده بد باشه با اين شرايط مجبوري بسوزي و بسازي

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728
کار پیدا کردم سرویس بیمه حقوق خوب نذاشت برم 

الهی 😔

اولش از یه محیط زنونه شروع کن که پدرت جبهه نگیرمثلا کار کرون تو  ارایشگاه یا خیاطی

بعد یه مدت برو دنبال کاری ک دوس داری

(    )
الهی 😔 اولش از یه محیط زنونه شروع کن که پدرت جبهه نگیرمثلا کار کرون تو  ارایشگاه یا خیاطی بع ...

ارایشگاه نمیزاره میگ جای خوبی نیس .. خیاطی هم خودم دوسندارم استعدادشو ندارم 

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)
ارایشگاه نمیزاره میگ جای خوبی نیس .. خیاطی هم خودم دوسندارم استعدادشو ندارم 

عزیزم درکت میکنم انشالله حالت خوب شه سعی کن ی دوستیو پیداکن😔

همش خونه ای یابیرون هم میری؟

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

در مورد داداشت نگران نباش وقتی بچه دار شد خدا از خجالتش در میاد حالا یا در مورد دخترش یا درمورد پسرش

دایی بزرگ من تو فامیل به حجاب همه ما کار داشت خاله کوچیکم که مجرده جرات نداشت از خونه بیرون بیاد چون خونه دایی و پدربزرگم تو یه کوچه است میترسید برادرش ببیندش و دعواش کنه با اینکه خیلی با حجاب و معقوله 

الان پسرش یه زن گرفته خیلییییییی بی حجاب همیشه هم آرایش یه عروس رو صورتشه دختر خوبیه ها

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

دوتا سوال دارم و یه نکته امیدوارم از یکشی دلخور نشی

گلم قبل از ازدواج با پیری دوست نشدی که بهش بدی کنی یا به دختری یا کسی بدی نکردی؟(ممکنه بدی کردی و فکر میکنی نکردی...)

عزیزم اگه غرب کشور هستی میتونم کمکت کنم البته به شرطی که واقعا شرایطتت بد باشه....

یه نکته:همه ادما تنهان و سرکار هستن،اونایی که بچه دارن باور ندارن ولی زحمت میکشن و درست وقتی بهش احتیاج دارن بچشون میره زندگی جدید تشکیل میده و سهمشون میشه ماهی دو بار دیدار و بازم تنهایی و کسایی وه فکر میکنی همسر خوبی دارن بازم موقع خواب تو فکرشون تنها هستن و روزی میرسه که خیلی هاشون پشیمون میشن که انتخابم غلط بود و از روی اجبار دارم میسوزم و میسازم پس  پس همه ما تنها هستیم چون ذات انسان همینه و نباید فقط خودت رو تنها بدونی(به ظواهر مردم توجه نکن منی که چند سال کارم این مسایل بوده و ا پرونده سر و کار داستم میدونم داخل زندگیهای لاکچری چه خبره)،یه بزرگ ضد خدا گفته چیزی که منو نکشه قدرتمندم میکنه و امام صادق  خدا دوست میگه مشکلات مثل سوهان روحت رو شفاف و یکدست میکنه و اونوقته که میتونی به خدا نزدیک بشی و تو لحظه وصال از همه دنیا دور بشی

پیشنهادم اینه فکر کار کردن نباشی و حتما ادامه تحصیل بده

حتما

افرادی بودن که تو سن سی سللگی پزشکی قبول شدن و یا دندان و دارو و یا وکالت

پولی نمیخواد کتابش تو نت هست و فقط شهریه بزرگسالان

دیگه اینکه حتنا نقطه ضعف پدرت رو پیدا کن و رفتارت رو عوض کن تا باهات راه بیاد

خیلی وقتا به جای جنگیدن میشه با ترفندای مختلف به هدفت برسی و خیلی وقتا هم ایرادای خودمون رو نمیبینیم

مثلا ممکنه خدای نکرده رفتار شما جوریه که بقیه که سنتی هستن فکر بد میکنن

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
2706