2726
عنوان

دارم دق میکنم

533 بازدید | 58 پست

سلام اینقد دلم غم داره انگاری همه غمای دنیا رو دوش منه .. 

بزارین اینجوری بگم ، تو اوج نوجوونی عاشق بشی اونم کسی که رسیدنت بهش محاله . بعدش کلی ضربه بخوری و کلی غم اشک به چشو دلت بیاد و بزرگ شی بعد نتونی ادامه تحصیل بدی .. تو خونه ایکه نه اتاق داری نه ارامش . یهو بخت بزنه و کسی بهت ابراز عشق کنه فریبت بده ازدواج کنین و بعد مجبورشی جداشی تو سن ۲۳سالگی باهزار ارزو .. مهر طلاق رو بکشی به دوش و بشی یه دختر افسرده و شکننده و یهو داداشت که ۵سال بزرگتره ازت به چماق توی سرت و همش تیکه بندازه و وهین و تحقیر کنه در حدی که شبتبت اشک صبح شه اما صبحش  بخندی منتظر یه روز خوب که نمیدونی کی قراره بیاد .. باباتم فقط بگه هیچی نگو حرف نزن هیس ساکت باش .. و خودشم سکوت کنه که پسرش به دختر دلشکسته هروز توهین کنه . ودختر هیچی جز اشک نداشته باشه برا درداش .. خواهری هم داشته باشیکه وقتی ۱۰۰۰کیلومترو میری خونش برداره بهت بگه تو  تنها نباش توخونه با شوهرم و بعد که بگی مث داداشمه بهت بگه به تو اعتماد نداشته باشم به شوهرم دارم ... چون میخواس بره دخترشو بیاره از مدرسه . و بعدشم کلی بهت بگه چرا اینقد میخوری .. چقد کثیف کردی و .. بعدش بزاری برگردی و نگه هزارتؤمن بزارم دست خواهرم تا مقصد شاید پول نداشت . و یه ... خواهر دیگه  که مدام درگیر بخیلی و . و خونتو بکنه تو شیشه و بازم ببخشیش .. این گوشه ای از زندگیم بود با کسایی که از خون خودم هستن و ...

ااااه که دلم داره میترکه 😭 چکا کنم خسته شدم از همع و همه چی ... 

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چی بگم...😔😔😔😔

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2728

خواستگار مناسب داري؟

اگه نداري به هر بي سر و پايي واسه رهايي از شرايط فعلي بله نگو كه از چاله مي افتي تو چاه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

منم مث خودتم ...خاستی بیا تل دردو‌دل کنیم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
2706