2703
2553

بچه ها اول بگم من و جاریم هیچ‌وقت اختلاف نداشتیم و حرفی بینمون نبوده و من خودم شخصا خیلی هم بهش احترام میزارم و دوسش دارم 

همیشه گفتم ۴خواهر شوهر دا م که خیلی بهشون علاقه دارم و برای این جاریمم همینطور بودم 

ایشون با خانواده همسرم زندگی میکنه و ما تو یه شهر دیگه ایم 

چهار شنبه سوری برای هفتمین بار توی لین زمستون رفتیم  که جاریم قبل رسیدن ما رفته خونه پد یا خواهرش و ما اصلا ندیدیمش 

حتی پسرش که همسن پسر منم هستش و به گفته بچه ها به زور با خودش میبره 

قبلا هم چند باری رفته بود اما هر دفعه نه  و اینکه پسرشم میزاشت بمونه ولی این چند دفعه اصلا 

اینم بگم همیشه میکه خوش به حالت شوهرت چقد خوبه کاش همسر منم اخلاق برادرشو داشت و از این حرفا 

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان مشکل چیه

خوب من ناراحت میشم هر دفعه که ما میریم اون به بخونه های مختلف میره در صورتی که اختلافی نداریم

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌
2720

فقط اون به گفته ی شاهدان محلی 😆😆

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
مشکلش چیه

نمیدونم همسرمم دفعه قبل به مادر شوهرم گفت این چ رفتاریه 

گفت چی بگم اخه من 

2714

شاید شما اختلافی نداری ، از دید اون اختلافی وجود داره!

دوست نداره معاشرت کنه خیلی حساس نشو به نظرم

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
خوب من ناراحت میشم هر دفعه که ما میریم اون به بخونه های مختلف میره در صورتی که اختلافی نداریم

مگه شما واسه 1روز میرید اونجا؟ خوب روزهای دیگه همدیگرو نمیبینید؟ بهرحال شب چهارشنبه سوری هر کس دلش میخواد پیش خانوادش باشه

خب شاید میره که شما خونه مادرشوهرت راحت باشین دیدتو مثبت کن

نه اونجوری نیست اخه 

حتی یه بار همسرش به یکی زده بود با ماشین سه روز بازداشتگاه بود ما هم یهویی تصمیم گرفتیم به خاطر برادر شوهرم بریم بهشون سر بزنیم دیگه سر زده رفتیم تا ما رسیدیم به داداشش گفت بیا دنبالم 

در صورتی که ما به خاطر همسر اون رفته بودیم 

شاید مادرشوهرت اینا چیزی گفتن که حس کرده وقتی شما میاین نباشه بهتره

در واقع حساسش کردن

خب چرا بهش نمیگی که این همه راه اومدم دوست دارم تو رو هم ببینم

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
2706