2410
2553
من بیشتر خنده م گرفت ....واله مردم زایمان میکنن تا بچه دو ساله بشه از شیر بگیرن به مرور به. وزن قبل ...

دقیقا همین بود

هم‌ شکمم رفت تو هم موهای دخترم ریخت 

ولی تو تون حال خیلی غصه خوردم

اگر برعکسش اتفاق میافتاد و خانواده ت به شوهرت این مدل ب احترامی میکردن اون تحمل میکرد نه حتی شاید خو ...

دقیقا همینطورِ..ولی 

یه مدت قطع رابطه کردم بدتر شد خیلی بد...پس زندگیم چی باید ببوسم بذارمش کنار..

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط سیاست دووووووووری و دووووووووستی رو پیشنهادمیکنم😊😊😊😊😊😊

شوهرم قبول نمیکنه میگه هفته ای ی بارو باید برم

تازه میگه تو مقصری دوری کردی اینطوری شد

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
منم خییییلی بی سیاستم یک خواهر مجرد کوچیکتر  دارم سیاس روزگاره هرچی دارم از اون بلدم.فکر کن میخ ...

بعضیا سیاستمدار متولد میشن نمیدونم قضیه چیه..چه خوبه خواهرت..برای سوال پیچ کردن پیشنهادی نداره؟ مدام سوالهای شخصی و خصوصی میپرسه!#؟

2456
من نه یه چند بار تلافی کردم فقط تاثیر نداشت ولی دلم خنک شد.ولی خواهرام مدت طولانی مثل خودش رفتار کرد ...

خدا حفظش کنه بذات خوب مشاوریِ😅

😐😐😐😐😐😐😐

پیش اومده که میگم 

رفته بود خرید پاش پیچ خورده بود افتاده بود زمین ماهم قطع رابطه بودیم فکر میکرد سکته کرده

میگفت انقدر فکر و خیال کرد تا سکته کرد !!!

اون سری مادرشوهرم از من پرسید برا تولد بچه جیکار میکنی گفتم برادر زادتون چی شد راستی؟بعد رفت جواب من ...

خوبه شوهرت قبول میکنه..

شوهر من میدونه حق با منه ولی ...باز میگه تو مقصری باید تلاش کنی نظرشونو نسبت به خودت عوض کنی ..

دقیقا همین بود هم‌ شکمم رفت تو هم موهای دخترم ریخت  ولی تو تون حال خیلی غصه خوردم

حرف مامانتو گوش کن راست میگه.. ادم میمونه جواب اینارو چی بده!فکر میکنن در مورد همه چی باید نظر بدن

2714
بعضیا سیاستمدار متولد میشن نمیدونم قضیه چیه..چه خوبه خواهرت..برای سوال پیچ کردن پیشنهادی نداره؟ مدام ...

ببین جواب نده جواب مبهم بده

مثلا کی میری خرید؟میرم ایشالا

کی بچه دار میشید؟هروقت وقتش بشه

کادو چی میدی عروسی فلانی؟تا ببینم چی پیش میاد

عید میای اینجا؟اگه خدا بخواد

گردگیری کی تموم میشه؟تموم میشه

کجا رفتی فلان روز نبودی؟بیرون.کجا بیرون؟بیرون دیگه خود بیرون

چقدر قیمت مانتوت شد؟الان یادم نمیاد

شام چی خوردین؟ غذا؟چه غذایی؟یه چیزی درست کردیم خوردیم اومدیم

یا پشت سرش سوال بپرس

خوبه شوهرت قبول میکنه.. شوهر من میدونه حق با منه ولی ...باز میگه تو مقصری باید تلاش کنی نظرشونو نسب ...

نه دیکه من مستقیم نمی گم که مثلا مادرت اینجوری.شواهد میدم بهش میگم بنظرت از کجا فهمیده؟

یا مثلا با خنده میام میگم مامانت میگه بچه رو نده شوهرت حمام کنه بلد نیست😁هنوز حس همون بچگی هات و داره.انگار تو محمد باشی ما راجب محمد اینطوری حرف میزنیم 🤣حالا محمد بچه فامیلمونه ۷سالشع

بعد چیزایی که روش حساسه بخصوص بیشتر میگم 

من تصمیم داشتم مثل خودشون رفتار کنم ولی دو سری آخر صبر کردن ما هم برسیم وگرنه واسشون برنامه چیده بود ...

وقتی ازش تعریف می کنه تو تایید کن بعد ده برابر از عروس برادرش تعریف کن صد برابر تعریف کن دیگه لال می شه. اگه نشد می تونی بگی شاید مادر شوهر خوبی داره که ان قدر خوبه

ببین جواب نده جواب مبهم بده مثلا کی میری خرید؟میرم ایشالا کی بچه دار میشید؟هروقت وقتش بشه کادو چی ...

مرسی باید. اینارو تمرین کنم

خیلی برام وقت گذاشتی عزیزم درخواست دوستیمو قبول میکنی❤

امیدوارم همیشه شاد و خوشبخت باشی🌷🌷🌷

من تصمیم داشتم مثل خودشون رفتار کنم ولی دو سری آخر صبر کردن ما هم برسیم وگرنه واسشون برنامه چیده بود ...

اه اه چقدر بدبختن درست مثل مادرشوهر من

بگو اتفاقا زن برادرتونم خیلی خانوم خوبیه..حالش جا میاد

نه دیکه من مستقیم نمی گم که مثلا مادرت اینجوری.شواهد میدم بهش میگم بنظرت از کجا فهمیده؟ یا مثلا با ...

تا حالا مستقیم نگفتی؟! من که ریختم وسط هر چی داشتمو نداشتم

خیلی هم سوال پیچم میکنه از رفت و امد و مسائل شخصی میپرسه از من جدا از شوهرم جدا..میخواد از همه ی کار ...

مادر شوهر منم دقیقا همین کارو می کنه منم به روش اوردم دقیقا جواب شوهرمو دادم اخرشم گفتم همون طور که از شوهرم پرسیده بودید قبلا! 

ببین اصلا نه شوهرتو با مادرش تنها بدار نه خودت باهاش تنها شو هرچی هم می خواد بگه پشت سرت بذار بگه تازه وقتی داشت موضوعو به سمت فضولی می برد تو موضوعو عوض کن از جای دیگه حرف بزن. من بهترین چاره ی برخورد با خانواده ی شوهرو ر بی تفاوتی،مثل مهمون رفتار کردن و  در دیر به دیر رفتن دیدم

2706