2726
انقدر دلم شکست از جفتش مامانم مبگه حرف بدی نیست ناراحت نشو

ناراحت نشو اما همون لحظه باید جوابشو میدادی ونشون میدادی که خوشت نمیاد ازین حرفا.البته حرف دومش بد بود حرف اولش نه.

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
عزیزم میشه.وقتی که فقط با شوهرت بری و با شوهرت برگردی کنار شوهرت بشینی خیلی هم خوب میشه  حرفی ...

اره خوب بود پیشنهادت به هدفش نمیرسه..کنار شوهرم میشینم میگه گوشه گیر چسبیده ب شوهرش ..با ما نمیجوشه افاده داره..

چای میاره میگه تو که نمیخوری..

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بابام گاهی این کارو میکنه.به مدت دو دیقه مدام صداش میزنم بابا بابا بابا بابا بابا بابا ... چند با ...

😅 وای خندم گرفت تلافی کردی تاثیر داشت؟!

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
من بابام گاهی این کارو میکنه.به مدت دو دیقه مدام صداش میزنم بابا بابا بابا بابا بابا بابا ... چند با ...

خیلی هم سوال پیچم میکنه از رفت و امد و مسائل شخصی میپرسه از من جدا از شوهرم جدا..میخواد از همه ی کارام سر در بیاره

2728
پس جوابشو بده  هرچی گفت جوابشو بده تجربه نشون داده با آدم پرو باید پرو باشی

میگم اینجوری منم میشم مثل اون ..ولی میترسم بالایب سرش بیاد بندازن گردن من..

پس جوابشو بده  هرچی گفت جوابشو بده تجربه نشون داده با آدم پرو باید پرو باشی

بگه جواب مامانمو دادی سکته کرد 

😅 وای خندم گرفت تلافی کردی تاثیر داشت؟!

من نه یه چند بار تلافی کردم فقط تاثیر نداشت ولی دلم خنک شد.ولی خواهرام مدت طولانی مثل خودش رفتار کرد الان تا خواهرم چیزی میگه در جا میگه بله باشه 

فکر کن این یه وجب بچه به قدری سیاست داره مامان و بابا بخوان مهمونی برن یا مهمون دعوت کنن یا حتی واسه خونه شیر آب رفته بودن بخرن چند روز پیش بهش میگن تو کی وقتت خالیه میتونی بیای نظر بدی؟ 😂😂😂

عزیزم تو نرو با شوهرت اتمام حج کن که هروقت دوست داره بره خانوادشن ولی شما نرو 

قبلا میترسیدم پرش کنن اما الان دیگه سیرم از زندگی دیگه نمیتونم تحمل کنم میگم خودش بره منم گاهی باهاش میرم..

اونا میخوان کاری کنن که شوهرم تنها بره هدفشون همینه

استارتر منم مثل تو ام گاهی به خودم میام میبینم چند ساعته فقط قیافه عبوس بی عاطفش تو ذهنمه اعصابمو به ...

واقا چرا

هیچوقت فکر نمیکردم با خانواده ی شوهر ب مشکل بخورم من خیلی رعایت طرفو مقابلمو میکنم موقع حرف زدن نمیدونم چرا انقدر بد جنسن..من اصلا کاری باهاشون ندارم

خیلی هم سوال پیچم میکنه از رفت و امد و مسائل شخصی میپرسه از من جدا از شوهرم جدا..میخواد از همه ی کار ...

اون سری مادرشوهرم از من پرسید برا تولد بچه جیکار میکنی گفتم برادر زادتون چی شد راستی؟بعد رفت جواب من و داد پیچوندم سوالش یادش رفت‌.اخه تجربه نشون داده زیاد اطلاعات ندم دستشون اون سری میخواستم مهمونی بگیرم میدونستن چه روز یه همون روز رفتن مادر بزرگ شوهرمو از یه شهر دیگه اوردن

یا مثلا راجب مسائلی که میدونم ماددشوهرم ذوق میکنه میره جار میزنه بهش میگم تاکید میکنم به کسی نگین ها.اونم میگه باشه بعد کل فامیلاشون خبر دار میشن میام به شوهرم میگم مثلا دختر عمت گفت فلان،فکر کنم مامانت بهش گفته.چند بار این کارو کردم الان شوهرم میگه دیکه به مامان چیزی نگو دهن لقه.خودشم دیگه نمیگه

مثلا من زایمان کرده بودم مادرشوهرم اومد بیمارستان گفت حالا پدرت در میاد این شکم رو آب کنی یا بهم گف ...

من بیشتر خنده م گرفت ....واله مردم زایمان میکنن تا بچه دو ساله بشه از شیر بگیرن به مرور به. وزن قبل برمیگردن

بچه هام به دنیا میان مو دوران جنینی رو دارن کم کم میریزه...نه بیشتر خنده داره ادم این حرفا رو از یه زن پخته بشنوه

معلومه حرصش گرفته تو بخند

2706