2726
شوهرمم سوال منو تکرار میکنه باز جواب نمیدن مثلا تمرکز کردن رو تلویزیون! شوهرم. حریفشون نمیشه خیلی پ ...

من بابام گاهی این کارو میکنه.به مدت دو دیقه مدام صداش میزنم بابا بابا بابا بابا بابا بابا ... چند بار هم سرش تلافی کردم سرم تو گوشی بوده صدام زده چیزی گفته توجه نکردم دوباره گفته بعد از چند دیقه گفتم جونم جیزی گفتی متوجه نشدم؟ 😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من واسه غمی که مادرشوهر تو دلم کرده..

استارتر منم مثل تو ام گاهی به خودم میام میبینم چند ساعته فقط قیافه عبوس بی عاطفش تو ذهنمه اعصابمو بهم میریزه ...اصلا چرا باید یه پیرزن بی سواد یا اصلا یه خانم میانسال متفاوت از نسل ما انقد ازمون انرژی بگیره؟ به خدا خودم انقد ناراحت این موضوع هستم دوست دارم به اونجا برسم که  ادم حسابش نکنم 

Nothing special...

مثلا من زایمان کرده بودم مادرشوهرم اومد بیمارستان گفت حالا پدرت در میاد این شکم رو آب کنی

یا بهم گفت خواهرم عکس بچه رو دید گفت پشمالوییش به مامانش رفته

حق دارم از ابن حرفای مادرشوهرم ناراحت شم؟

اگر برعکسش اتفاق میافتاد و خانواده ت به شوهرت این مدل ب احترامی میکردن اون تحمل میکرد نه حتی شاید خودت قطع رابطه میکردی باهاشون پس تو ام تا خرخره تحمل کردی دیگه بسه نرو خواهشا چایی و پذیرایی شونم کوفتشون بشه اینا آدم نیستن

مثلا من زایمان کرده بودم مادرشوهرم اومد بیمارستان گفت حالا پدرت در میاد این شکم رو آب کنی یا بهم گف ...

نه حق نداشت همچین حرفی بزنه.واآا ینی چی؟؟؟؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
پس خدارو شکر شوهرت حامی توس. چارهش اینه که خودت جوابشونو بدی.تند و محکم.براچی گریه میکنی؟؟؟محکم ازخو ...

نه بابا چه حامیی روز زن سر مادرش باهام دعوا کرد چرا بهش زنگ نزدی چرا پیشنهاد ندادی بریم خونشون انگار خیلی بهم خوش میگذره پیشنهادم بدم! اره از این به بعد مال شوهرمو برمیدارم اما روشهای شکنجه شون خیلی تنوع داره فقط این نیست

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
مادر شوهر من مارو شام دعوت میکنه میریم میبینیم میز شام جمع شده خوردن واسه ما جدا میارن

وا چه دعوتیه!

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
نمیدونم والا اون جمله رو شنیدی که میگه وقتی میمیری نمیفهمی مردی تحملش واسه دیگران سخته بیشعوری هم‌مش ...

راست میگیا😅

افرین دختر دریا  باید یه دوره پیشت آموزش ببینم من خیلی بی سیاستم

منم خییییلی بی سیاستم یک خواهر مجرد کوچیکتر  دارم سیاس روزگاره هرچی دارم از اون بلدم.فکر کن میخواستم برم مهمونی میگفت میری فلان جا اینجوری میشینی این کارو میکنی و....

کم کم دارم ازش یاد میگیرم 

امروز هم عید دیدنی رفتم خونه مامانم  تیپم رو عوض کرد بعد رفتم خونه فامیلای همسر 🤣

2706