2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قط رابطه جواب نمیده

من تجربه دارم

سکوت بهترین کاره خیلی لج دربیارتره

بی اهمیت باش نسبت بهش 

و سعی کن جلو همسرت مظلوم نمایی کنی

امروز ز زدم به مادرشوهر تولدش تبریک بگم

بهش گفتم سلام تولدتون مبارک گفت گوشی بده نوه ام 

بعدش گوشیم گرفتم گفتم تولدتون مبارک انشاالله....گفت گوشیم بده شوهرت 😬😬منم دیگه چیزی نگفتم

اما از صبح تا حالا پیش شوهرم کلی مظلوم نمایی کردم تازه فردا داریم میریم شهرستان خونشون

به شوهرم گفتم به خاطر تو به عشقه تو میام سکوت میکنم

البته الان یه کم استرس دارم 

ولی خوب چون بریم اونجا سرگرم عید دیدنی می شیم زیاد نمی تونه بهم کرم بریزه 

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
2728

من بودم میرفتم ، حرفاشونو نشنیده میگرفتم  برا خودم پیش اومده تکیه میکه انداختن به رو خودم نیاوردم حرصشون گرفته... ...به شوهرتم با لحن خوب و به موقع بگو نیاز ندارم جا تو دلشون باز کنم من فقط وظیفه انسانیمو انجام میدم به تو و بزرگترم احترام میذارم

کم میرم اونم چماق میکنن تو سرم  همسرم میگه دلم براشون تنگ میشه به خاطر تو...نمیتونم ببینمشون

همسرت خیلی دوس داره تنها تشریف ببره 

بدون تو

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

همسرت یه جورایی درست میگه نه اینکه تو مقصر ماجرا باشی اما میتونی و باید نقش اصلی رو تو حلش داشته باشی البته با همکاری خود شوهرت

ببین تیکه ها در مورد چیه بعد ببین چی باعث شده چنین حرفایی بشنوی. شاید رابطتونو از اول بد شروع کردین و بعدم هی کج تر رفته، شاید زیادی بهشون اجازه ورود به حریم خصوصیتو دادی یا زیادی وارد حریم اونا شدی، شاید با شوهرت به اندازه کافی هماهنگ و متحد نبودین برا همین شما تو رو هنوز به عنوان عضو خانواده نپذیرفتن و گارد میگیرن، مرزاتون درست نبوده خلاصه ببین از کجا باید اصلاحش کنی تا دیگه رفتارهای سخیف بینتون پیش نیاد‌.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
خب نرو عزیزم خلاص شوهرتم باید بهت حق بده 

به همین راحتی! همش سرم غر میزنه اونا هر چی باشن پدرو مادرمن

دیگه نمیکشم همش سرشون بحث راه میندازه

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
قطع رابطع😑

نمیشه

چند وقت نرفتم

چند وقت کم رفتم درست نمیشن شوهرم میگه تو باعث شدی من پدرو مادرمو نبینم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
به همین راحتی! همش سرم غر میزنه اونا هر چی باشن پدرو مادرمن دیگه نمیکشم همش سرشون بحث راه میندازه

برای من همینطوری بود حالا بدتر شوهرم خودش قطع رابطه کرد چون خیلی اتفاقات بدی افتاد 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بهترین کار اینه که نشنیده بگیره حرفاشونو و اهمیت ندی و تا جایی که میتونی فاصلتو بیشتر کنی باهاشون و کمتر بری دیدنشون اما نزار این روی رابطتت با همسرت تاثیر بزاره .گله ی اون ها رو پیش همسرت نکن .چون هر کسی مسئول رفتار خودشه و ما نمیتونیم دیگران رو کنترل کنیم یا تغییر بدیم .بدون که اگه اونا بهت حرفای تلخ میزنن حال خودشون خوب نیست و آرامش ندارن .پس نزار آرامش تو رو ازت بگیرن و با ترحم بهشون نگاه کن و براشون از خدا مهربانی بخواه

منم همین مشکلو دارم به خاطر حرفاش هر بار میریم بینمون دعوا میشه باز یک ماه نمیرم دوباره شوهرم با خواهش التماس منو میبره حرفاش به کنار بچمم خیلی اذیت میکنه هی میگیره فشارش میده خدا مرگش بده دیگه خسته شدم

بهترین کار اینه که یه مدت اصلا به روی خودت نیار ، ینی حتی اگه بدترین تیکه رو بهت میندازن عین خیالت نباشه ، قشنگ لبخند بزن و یه چایی یا میوه رو بامیل بخور . 

وقتی ببینن حرصشدن میدی بدتر خودشون دیگه نمیکنن اینکارو وبدتر حرص میخورن

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
والا بخدا باید دورو بود. عین خودشون باز شوعر این خوبه قبول میکنه تیکه انداختن شوهر من میگه که این او ...

شوهر من ک میگه همونجا خودت جوابشون رو بده

نیا خونه اعصاب خودت رو خورد کن 😆

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2706