1147
44

هر دفعه میرم خونشون دلم پر از غم میشه

شما بگین چیکار کنم

همسرم میگه یه کاری کن نظرشون راجع بهت عوض بشه ..

ولی اونا درست بشو نیستن زبونشون تلخه!

من که حرفاشونو میشنوم فرمایشات این آقام اعصابمو خورد کرده

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

همشون همینن عزیزم زبونشون نیش داره 

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1156
محل نده تیکه بارونشون کن.اومدن خونت بدتر سرش بیار جلو شوهرت مادرجون مادرجون بگو وقتی شوهرت نبود فوش ...

ظاهرا تنها راه چاره همینه 😂😂😂😂😂😂

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1189
دیگه نرو 

کم میرم اونم چماق میکنن تو سرم

همسرم میگه دلم براشون تنگ میشه به خاطر تو...نمیتونم ببینمشون

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
1184

قط رابطه جواب نمیده

من تجربه دارم

سکوت بهترین کاره خیلی لج دربیارتره

بی اهمیت باش نسبت بهش 

و سعی کن جلو همسرت مظلوم نمایی کنی

امروز ز زدم به مادرشوهر تولدش تبریک بگم

بهش گفتم سلام تولدتون مبارک گفت گوشی بده نوه ام 

بعدش گوشیم گرفتم گفتم تولدتون مبارک انشاالله....گفت گوشیم بده شوهرت 😬😬منم دیگه چیزی نگفتم

اما از صبح تا حالا پیش شوهرم کلی مظلوم نمایی کردم تازه فردا داریم میریم شهرستان خونشون

به شوهرم گفتم به خاطر تو به عشقه تو میام سکوت میکنم

البته الان یه کم استرس دارم 

ولی خوب چون بریم اونجا سرگرم عید دیدنی می شیم زیاد نمی تونه بهم کرم بریزه 

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

من بودم میرفتم ، حرفاشونو نشنیده میگرفتم  برا خودم پیش اومده تکیه میکه انداختن به رو خودم نیاوردم حرصشون گرفته... ...به شوهرتم با لحن خوب و به موقع بگو نیاز ندارم جا تو دلشون باز کنم من فقط وظیفه انسانیمو انجام میدم به تو و بزرگترم احترام میذارم

1182