1147
44
عنوان

+عکس

18105 بازدید | 394 پست

حوصلم پوکید بیایید عکس بازی📷

ادمک اخردنیاست بخند،ادمک مرگ همینجاست بخند،دستخطی که تورا عاشق کرد،شوخیه کاغذیه ماست بخند،ادمک خرنشوی گریه کنی،کل دنیا سراب است بخند،آن خدایی که بزرگش خواندی،بخدا مثل تو تنهاست بخند⁦:-)⁩
من عکس ۷ سینو ۹ ماهگی دخترمو امپتری کردم گذاشتم تاپیک اخرم

خداحفظش کنه گلم 😍😘

ادمک اخردنیاست بخند،ادمک مرگ همینجاست بخند،دستخطی که تورا عاشق کرد،شوخیه کاغذیه ماست بخند،ادمک خرنشوی گریه کنی،کل دنیا سراب است بخند،آن خدایی که بزرگش خواندی،بخدا مثل تو تنهاست بخند⁦:-)⁩

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

@عاطیatijoon   بیا اینجا عکس بازیه😂😂😂😘

😂😂😂

1156

😒😒همه تو تاپیک تعصب گیرکردن😀

😂😂😂

نخند دارم واست قشون جمع میکنم  تاپیکت پر بازدید بشه 😂😂😂

درحقیقت همه مابشر بودیم!!تا اینکه نژاد ارتباطمان رابرید!!مذهب از یکدیگر جدایمان ساخت!!سیاست بینمان دیوار کشید!!وثروت ازما طبقه ساخت!!!!
8

بازوعه؟

چی بذاریم؟؟ 

مـن از تردیـــد رد میـشم                                      بــه جـای اشک می خنـــدم...                                            گذشتــه ام سخت بــود امّا امیـدوارم بـه آینـده ام 
1179
چی بذاریم؟؟ 

هرچی دوس دارین من عکس لبامو میذارم

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
برای شوهرم تتو زدم چطوره

هرچند هیچ سررشته ندارم از تتو ولی خوبه تلاشتو بیشتر کنی خوبتر میشه😁😘

درحقیقت همه مابشر بودیم!!تا اینکه نژاد ارتباطمان رابرید!!مذهب از یکدیگر جدایمان ساخت!!سیاست بینمان دیوار کشید!!وثروت ازما طبقه ساخت!!!!
از خودتون

همینم مونده 😐وقیح بیاد برداره😨

مـن از تردیـــد رد میـشم                                      بــه جـای اشک می خنـــدم...                                            گذشتــه ام سخت بــود امّا امیـدوارم بـه آینـده ام 
1190