2733
2734
عنوان

چراما انتخاب شدیم واسه حسرت بچه داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 6122 بازدید | 114 پست
انشالله.بایدازلحاظ روحی به پذیرش برسم تا بتونم دعا کنم الان اصلا دست ودلم به دعا نمیره حتی نمازخوندن ...

اره متوجه ام.اول آرامش بگیر 

تو دلت نعمت و لطفای خدارو بشمار‌مثلا اون لحظه هایی که قبلا نجاتت داره کمکت کرده بروی خودت بیار بگو خدا دمت گرم.

بهم حال دادی

آخه میگن گمان شما نسبت به خدا هرچی باشه همونه

اگه بهش بد گمان  باشی  کمک نمیکنه

ولی اگه خدا رو حس کنی محبتهاشو بازم بهت لطف میکنه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اره متوجه ام.اول آرامش بگیر  تو دلت نعمت و لطفای خدارو بشمار‌مثلا اون لحظه هایی که قبلا نجاتت ...

ممنون دوستم ک امشب آرومم کردی...برای حالم دعا کن.منم واسه نی نی شما دعا میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون دوستم ک امشب آرومم کردی...برای حالم دعا کن.منم واسه نی نی شما دعا میکنم

حتما سر نمازم دعات میکنم

راستی هر موقع دلت آروم شد این چله بگیر. این حرف نداره خدا نه توش نمیاره.

ماشاالله لا حول و لا قوه  الا بالله العلی العظیم 

حسبی الله نعمت الوکیل نعمه المولا و نعمه النصیر

افوص امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین.

روزی صدبار.

۴۰ شب

واقعا عالیه .مستجاب ترین دعاست‌

من برا ازدواج و کار شوهرم جواب گرفتم.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728

سلام.حالتونو خوب میفهمم و درک میکنم.ما هم بیشتر از  پنج ساله منتظریم.هر کسی یه جور امتحان میشه.برا هر کسی هم امتحانش سختترین و در عین حال قابل تحملترینش انتخاب شده.

وقتی بعد از حدود یکسال انتظار شوهرم آزمایش داد و فهمیدیم آزو هست دنیا رو سرم خراب شد.

تا چند ماه مثل بهت زده ها بودم.با وجودی که از دردش نفس کشیدن برام سخت شده بود به خاطر شوهرم خودمو آروم نشون میدادم.

بازی کردن خیلی سخته اونم برا نزدیکترین کس زندگیت😢

پارسال رفتیم تو یه طرح تحقیقاتی که از رده های اسپرم خودش بهش پیوند بزنن.بر خلاف خیلی از کسایی که اومده بودن و اسپرمشون رشد نکرده بود برا ما مرحله آزمایشگاهیش خیلی خوب بود و خیلی خوب رشد کرده بود.

برنامه مونو تنظیم کرده بودیم برا عمل پیوند که یه روز یکی از مسئولهای طرح زنگ زد و گفت چون شوهرت عمل قلب باز داشته و ضربانش نامنظمه عمل براش خطر جانی داره😣

از چند تا پزشکهای اطرافم پرسیدم و تایید کردن.

فقط خدا میدونه چی به سرم اومد😢

بعد از کلی امیدواری حالا یهو همه چی خراب شده بود.اونم چند روز مونده به عید😢

با وجودی که سعی میکردم جلو شوهرم خودمو کنترل کنم اما پرخاشگر شده بودم و تو محل کارم به خاطر بی مهری که بهم شده بود تا تونستم غر زدم😧 منی که همه جز آرامش ازم ندیده بودن و انتظار نداشتن.حتی مهمترین شیفت تعطیلاتم رو غیبت کردم با وجودی که میدونستم ممکنه توبیخی بدی بهم بخوره.

تو ذوقی خوردن بعد 4 سال انتظار و به هر دری زدن و جواب هر کسی رو دادن برام خیلی سنگین بود و حدود 9 ماه طول کشید به خودم بیام😥

ان شاءالله خدا دل همه رو شاد کنه و حسرت بچه سالم و صالح رو به دل هیچ کسی نذاره

سلام.حالتونو خوب میفهمم و درک میکنم.ما هم بیشتر از  پنج ساله منتظریم.هر کسی یه جور امتحان میشه. ...

عزیزم چقدر ناراحت شدم...اما داستان تو خیلی شبیه روزایی که دارم میگذرونم...چقدر خوب که بهتری و به امید روزی که نشدنی های زندگی یهو برات ممکن بشه

ازصبح هرجا رفتم بهم گفتن چرا باردارنیستی چرا این همه سال تنبلی میکنی چی میخوای دیگ امسال باید بیاری ...

به منم میگفتن با طعنع و تیکه و کنایه حالا که باردارم یکیشون حالمو نمیپرسه عوضیا فقط تا وقتی میگن که میدونن ضعف داری و ضعفت و تو سرت میکوبن بعد که باردارربشی از حسادتشون تبریکم نمیگن ...همونا که هی زر زر میکردن ...ببخشید عصبی شدم یادم افتاد دوباره 

2738
اسی شما الان بچه دارین؟؟؟کل تاپیکتو خوندم,حالم خیلی شبیه حالو روزه این روزای منه

سلام عزیزم نه متاسفانه یا خوش بختانه...بدلیل شاغل بودنم مجبورشدم شروع سیکل ivfرو بزارم برج دو که کرونااومدواینجوری نمیشه برم.ازطرفی یه شرایطی برامون جورشد که شاید بتونیم خانه دارشیم ودیگ پولی برای درمان نمیمونه ...گاهی میگم بهترتوین روزگارسخت چرایکی دیگه رو گرفتارخودخواهی خودم کنم وبه این دنیابیارم گاهی هم شب تاصبح ازحسرتش گریه میکنم

خودمم شک کردم گفتم مگه میشه تولید اسپرمم که نداشته باشه بالاخره تقویت کنه همونارم کافیه .شوهرم میگه ...

عزیزم ی دکتر طب سنتی تو شهر ما هست کارش خیلی خوبه خواستی شماره ش بدم مشاوره بگیر

عزیزم درهمه وقت خداراشکر کن منم همین فکر دیشب داشتم اما امروز پری اومد با 4 روز تاخیر و بی بی مثبت😥 ...

😉😉

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
😉😉

😀😀😀

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
😀😀😀

😁😁😁😁😁😁😁

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
😁😁😁😁😁😁😁

انشالله به زودی واسه تو 

اووووف چه روزایی بود😥

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2706