2410
2553
عنوان

خانوما یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 86 پست
اره ماشالله پخته و عاقلن اگر یکی مثل ایشون منو اول زندگی،راهنمایی میکرد خیلی خطاها رو نمیکردم زندگی ...

مرسی عزیزم نظر لطف شماست منم خام بودم و اشتباه میکردم بعد روانشناس شدم یه چیزایی یاد گرفتم  اگه همه دسترسی به روانشناس حضوری داشتن خیلی کمک کننده بود متاسفانه کم جا افتاده 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
باشه مرسی سلام و اینا که بهش بکنم چون اون خجالتیه نمیکنه😂

عادی دیگه! بله شما سلامو بکن مثل بقیه

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم نظر لطف شماست منم خام بودم و اشتباه میکردم بعد روانشناس شدم یه چیزایی یاد گرفتم   &n ...

بعله درسته من اگه راهنمایی های شما نبود چه میکردم تازه فهمیدم چقدر خامم😙😘😚😅

2720
اخه دوستم از طرف من پیام داد و همینارو گفت اون بلاکش کرد البته برا تلافی شایدم دوستم دروع بگه نمیدون ...

ببین بعضی وقتا یه نفر منو نمیخواد (ممکنه تو هر مرحله از رابطه باشه حتی ده سال بعد از ازدواج!)

من باید اشتباهاتمو جبران کنم کاری که از نظر خودم درسته و وجدانمو آسوده میکنه انجام بدم و بعد اگه بازم نخواست بپذیرم و برم دنبال زندگی خودم

نمیشه که هرکیو ما میخوایم اونم به زور و تا ابد بخواد! همین که میگیم شناخت و آشنایی برا همینه. شاید اون پسر تو همین چندتا برخورد شخصیتی از شما دیده که فهمیده مناسب هم نیستین حالا شما سعیتو میکنی این تصورو اصلاح کنی اما ۵۰ ۵۰ س . ممکنه بشه یا نشه.

بعله درسته من اگه راهنمایی های شما نبود چه میکردم تازه فهمیدم چقدر خامم😙😘😚😅

خوشحالم که بدردت خورد عزیزم شب بخیر

ببین بعضی وقتا یه نفر منو نمیخواد (ممکنه تو هر مرحله از رابطه باشه حتی ده سال بعد از ازدواج!) من با ...

امیدوارم بشه نمیخوام کسی از دستم ناراحت باشه 

شما خیلی خوب ادمارو میشناسین میشه پیجشو بهتون بدم یه سری بزنید من بفهمم چجور ادماییه چون خیلی پیچیدس ممنون میشم البته میدونم مشعله دارین ولی منم مثل خواهر کوچیکتر خودتون چون من خواهر ندارم که ممنون میشم

2714
امیدوارم بشه نمیخوام کسی از دستم ناراحت باشه  شما خیلی خوب ادمارو میشناسین میشه پیجشو بهتون بد ...

ببین من الان با شما صحبت کردم که تونستم تاحدودی با شخصبتت آشنا بشم تنها راه شناخت ادما صحبت کردنه شما بیش از حد رو یه پیج مجازی و پستاش حساب باز کردی از رو پیج شناخت بدردبخوری بدست نمیاد زودتر این رابطه رو از حدس و گمان و مجازی ببر سمت چت کردن اگه ایشالا قرار باشه رابطه ای سر بگیره با حرف زدن میتونی بشناسیش

ببین من الان با شما صحبت کردم که تونستم تاحدودی با شخصبتت آشنا بشم تنها راه شناخت ادما صحبت کردنه شم ...

نمیدونم چیجوری ازتون تشکر کنم باید این کارو بکنم مخصوصا این اواخر که مادربزگشو از دست داد و حال خوبی نداره منم اینکارو کردم دیگه هیچی اگه بشه و خدا کمک کنه درستش میکنم دوباره