2726
عنوان

خانوما یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 86 پست
حالا من نمیخوام به این زودی بحث ازدواجو بیارم وسط اول میخوام بشناسم طرفو بعد چند سال ولی اگر داداشام ...

راه میونبر نداره فقط باید مستقل شی  روزی که از داداشات نترسیدی اون موقع عاشق شو

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
همه چیو گفتم دیگه چی مونده؟

هیچی فقط بگین چیجوری برش گردونم فعلا مخفی بنظرت چون یه بار گفتم دوستم از طرف من پیام بده و معدرت خواهی بکنه  و اون بلاک کرده الان دوباره من کاری بکنم سبک نمیشم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیچی فقط بگین چیجوری برش گردونم فعلا مخفی بنظرت چون یه بار گفتم دوستم از طرف من پیام بده و معدرت خوا ...

چرا سبک میشی

ازین کارا نکن هنوز هیچی نشده دوستتو وارد رابطتون کردی که چی!

بخدا خیلی خامه رفتارت خواهشا چندتا کتابی پیجی چیزی در مورد روابط بخون هر قکری به ذهنت میرسه سریع اجراش نکن 

همبن الانم از پیامهات معلومه که آدم عجول و بی صبری هستی هیچوقت هیچوقتتت به پسرا اینجوری پشت سر هم و دقیقه ای یکبار پیام نده حتی اگه اون پسر شوهرت بود! یعنی راه تضمینی فراری دادنشون همین پیله کردنه! :))

صبررر کردنو تمرین کن 

فکرر کردن و بررسی همه جوانب قبل از انجام هر کاری رو نمرین کننن

هر کااری میخوای بکنی بشین سود و زیانشو بنویس قشنگ بررسی کن بعد اقدام کن

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
چرا سبک میشی ازین کارا نکن هنوز هیچی نشده دوستتو وارد رابطتون کردی که چی! بخدا خیلی خامه رفتارت خو ...

خب البته شاید امشب بریم خونشون اگر اون بد رفتار کرد من چیجوری رفتارکنم؟

چرا سبک میشی ازین کارا نکن هنوز هیچی نشده دوستتو وارد رابطتون کردی که چی! بخدا خیلی خامه رفتارت خو ...

آفرین چه ضربه ها که منه خام از این عجله خوردم

هیچ چیز به اندازه شخصیت آدم رو جذاب نمیکنه ...میتونید گلاب صدام بزنید🌹
مثلث جان جواب بده تروخدا

بشین رو کاغذ یه متن بنویس مختصر و مفید ازش بخاطر کاری که فک میکنی اشتباه بوده عذرخواهی کن و دلیل کاراتو توضیح بده و آخرشم بگو فقط دوست داشتی توضیح بدی که سوتفاهم نشه وگرنع مزاحمش نمیشی و خداافظ

قشنگ چند دور بخون فکر کن اگه جای پسره بودی از کجای پیامت خوشت میمد از کجاش بدت میمد و دوس داشتی چه حرفایی بشنوی تا ناراحتیت برطرف بشه چندبار ویرایش کن متنو بعدم فردا تو یه ساعت مناسب مثلا ۱۰ ۱۱ صبح بفرست نه الان! بعد از اون هم دیگع نه براش پیغام پسغام تو استوذی بذار نه پیام اضافه بفرست بذار اگه خودش خواست بیاد سراغت اگه نخواست هم هیچکاری نکن 

اگرم رفتارش خوب بود و بهت پیام داد خیلییی با فکر و با متانت حرف بزن اشتباهایی که الان گفتی رو تکرار نکن 

من دیگه بخوابم موفق باشی

مثلث جان خیلی خوب راهنمایی میکنن

اره ماشالله پخته و عاقلن اگر یکی مثل ایشون منو اول زندگی،راهنمایی میکرد خیلی خطاها رو نمیکردم زندگی خوب کردن واقعا سیاست لازم داره

هیچ چیز به اندازه شخصیت آدم رو جذاب نمیکنه ...میتونید گلاب صدام بزنید🌹
بشین رو کاغذ یه متن بنویس مختصر و مفید ازش بخاطر کاری که فک میکنی اشتباه بوده عذرخواهی کن و دلیل کار ...

مرسی فقط امشبو چیکار کنم؟رفتیم خونشون اگر بد رفتار کرد منم مثل خودش رفتار کنم؟

خب البته شاید امشب بریم خونشون اگر اون بد رفتار کرد من چیجوری رفتارکنم؟

جلو خانواده بد رفتار میکنه مگه؟ فوقش دوتا نگاه چپ چپه دیگه شمام عادی باش کار خاصی نکن انگار نه انگار که چیزی شده بشین میوه تو بخور بیا 

بشین رو کاغذ یه متن بنویس مختصر و مفید ازش بخاطر کاری که فک میکنی اشتباه بوده عذرخواهی کن و دلیل کار ...

اخه دوستم از طرف من پیام داد و همینارو گفت اون بلاکش کرد البته برا تلافی شایدم دوستم دروع بگه نمیدونم

2706