2726
عنوان

خانوما یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 86 پست

من کلا اگه به کسی هم علاقه داشتم در زمان مجردی عین خیالم نبود

و اصلا نشون نمیدادم

چون شاید علاقه ی یک طرفه باشه اون موقع احساسات من الکی درگیر میشد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلا اگه به کسی هم علاقه داشتم در زمان مجردی عین خیالم نبود و اصلا نشون نمیدادم چون شاید علاقه ی ...

ولی یه اتفاقایی افتاده که من مطمئنم یک طرفه نیست و بیشتر از من طرف مقابلم منو دوس دارم و اصلا اون باعث شد من علاقه کمی بهش داشته باشم

2728

خوب اگه میگی غرورشو از دست داده به نظرم خودت برو جلو.

یکم بهاش بیشتر بگو بخند داشته باش. شاید میترسه خودش بیاد جلو.

از یه طریقی بهش کم کم نزدیک شو جوری که تابلو نباشه.

مثلا اگه اینستاداره پستاشو لایک کن واسش کامنت بزار یا اگه نداره یه جور کم کم باهاش صمیمی تر شو بزار نترسه که نزدیکت شه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

چرا فکر میکنی خانومای متاهل جواب این سوالو میدونن؟ اینجا بعضیا از تو قنداق یه راست رفتن خونه بخت اونجا هم هرچه پیش آید خوش آیدی زندگی کردن الانم میخوان سر به تن شوهره نباشه دوتا راهکارم برا همه مشکلات بلدن یکی مهریه اجرا گذاشتن که تو کیس شما کاربرد نداره یکیم کم محلی حالا شما با کم محلی شروع کن ببین چی میشه  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
خوب اگه میگی غرورشو از دست داده به نظرم خودت برو جلو. یکم بهاش بیشتر بگو بخند داشته باش. شاید میترس ...

والا مشکل از همین اینستا و اتفاقاش شروع شد من زیر پست داداشمو لایک کردم اونم منو پیدا کرد همه ی پستامو لایک کرد و بهم عمه شدنمو تبریک گفت اما‌من همه پستایی که اون لایک کرده بودو پاک کردمو بلاکش کردمو پیجمو بستم ولی اون دوباره درخواست داده دنبال کردن داد و من رد کردم اینم خیلی غرور داره و به هر دختری پیشنهاد نمیده دلشم شکسته

والا مشکل از همین اینستا و اتفاقاش شروع شد من زیر پست داداشمو لایک کردم اونم منو پیدا کرد همه ی پستا ...

خوب میخواستی نکنی این کارو.

مگه مرض داری؟😂

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
حالا چیکار کنم

الان اگه واقعا فکر میکنی دوسش داری و میخوای جبران کنی جور که ضایع نباشه خودت بهش درخواست بده و بعد بگو ببخشید من رفتارم با شما خوب نبود عذر میخوام.

بهد منتظر بمون بهت پیشنهاد بده

2706