2733
2734

سلام ۱۰روزه زایمان کردم نوزادم چند روز اول خوب میخوابید الان فقط روزا میخوابه شبا ازساعت ۱۰دیگه بیداره تا ۵صبح،  چرا اینطوره؟  چیکارکنم؟  بخدا عداب میکشم نخوابیدن بچه به کنار باز شدن بخیه هام داره زجرم میده اصلا موندم چیکار کنم خودم به جهنم بچم شبا نمیخوابه 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

عزیزم‌نوزاد کمه کم تا ۴۰ ردز خوابش تنطیم نیست یه روز خوبه یه روز نه طبیعیه کاملا

هر چند که دختر من ۱ سالش شد و ما سر از شب و روزش در نیوردیم و اون ۴۰ روزی که گفتن بعدش درست میشه...نشد🤕

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه عزیزم قنداقش کن چراغاروخاموش کن شیربده اگه نخوابیدشسواروروشن کن خوابیدخاموش کن

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
2728
منم ۲۰روزه زایمان کردم،همین وضعمه روزا سعی کن کمتر بخوابونیش که شب بخوابه

بخدا خستم بخیه هام باز شده عفونت کرده

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
بخدا خستم بخیه هام باز شده عفونت کرده

درکت میکنم عزیزم،خیلی سخته

کاش میتونستی از کسی کمک بگیری

من که وقت نمیکنم حتی یه چیزی بخورم چون غیر از بیداری یوقتایی چند ساعت نا آرومی هم میکنه

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2738
عزیزم‌نوزاد کمه کم تا ۴۰ ردز خوابش تنطیم نیست یه روز خوبه یه روز نه طبیعیه کاملا هر چند که دختر من ...

اصلا یه وضعی دارم زایمان وحشتناک  بخیه باز شده بچه نمیخوابه گریم گرفته 

سشوار عااااالیه منو چند ماهی راحت کرد بعدم سوخت ولی ارزششو داشت

سشوار واس چی؟

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

تنها کاری که میتونی بکنی صبر کردنه. من مادر دو تا پسرم و این تجربه رو داشتم. تی وی میبینم. زندگیم رو به شب منتقل کردم و وقتی پسر اولم بزرگ شد, خوابش میزون شد اما بی خوابی شب شد عادت هر روز من 

بچه منم تا ۶ ماه بیدار بووود تا ۵ صبح .. همشم روی پام بوود. وقتی شیر خشک دادمش با پستونک خوب شد

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
اوایل اینطوریه و یه ساعات خاصی رو بیدارن و بعد کم کم درست میشه. دختر منم کاملا خوب میخابید و ساعت بی ...

گریه به اون شدت نمیکنه بهانه میکنه 

حتما داغشوروشن کردی سوخته فقط سردشوروشن کن تا صبح هم هیچیش نمیشه

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  

چرا سشوار روشن ميكردي

😁

من يه برنامه اي رو گوشيم داشتم ك تمام اين صداهارو داشت

صداي سشوار صداي آب صداي همهمه صداي فن 

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2706