2703
2553
عنوان

خانما میخوایم یگروه چهل نفره تشکیل بدیم برای حاجت روایی با توسل

| مشاهده متن کامل بحث + 4113 بازدید | 518 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من به حاجتم نرسیدم 

حالم خیلی بده ولی بخاطر اینکه مدیون نشم تا روز اخر ادامه میدم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2456
میرسی ایشالا منم منتظرم

نه عزیزم دیگه هیچ راهی نیست امیدوارم شماها برسید

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2714
مگه شما برای بیقه گروه  نخوندین؟ مخاطبم شمانیستین ولی افرادی که از روز اول در این ختم شرکت کر ...

عزیزم من واقعا اصلا یادم نمیاد عضو شده باشم احتمالا فراموش کردم چند نففر جواب داین کامنتمو دادن من واقعا انقدر این مدت درگیر بودم اصلا نمیدونم عضو شدم نشدم

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

سلام بچه ها ایشالا که همه حاجت روا بشین

میشه بگین تا شماره ی چند خوندین تا امروز 

میخوام ببینم درست خوندم یا نه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
عزیزم من واقعا اصلا یادم نمیاد عضو شده باشم احتمالا فراموش کردم چند نففر جواب داین کامنتمو دادن من و ...

دفعه دیگه چنین چیزی شد عضو نشید. چون مثل الان مدیون ۴۰ نفر میشین😐

بچه ها جون لطف میکنین بگین شما ت کجا خوندین یعنی امروز نوبت کی بود میخوام ببینم درست دارم میخونم یا نه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

@لواسان    

@دریا1360‍ 

@نیلدون    ‍ 

‍خواهر بزرگ استارتر

@دنیادریایی 

ب نیت همتون خوندم حاجت روا بشین ان شاالله

البته هرکدوم روز خودش خوندم

ان شاالله همه ی گروه ب حاجاتشون برسن

‍ ‍ ‍ 

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
بچه ها جون لطف میکنین بگین شما ت کجا خوندین یعنی امروز نوبت کی بود میخوام ببینم درست دارم میخونم یا ...

امروز نوبت دنیا دریایی 

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
2706