2737
2734
عنوان

خانما میخوایم یگروه چهل نفره تشکیل بدیم برای حاجت روایی با توسل

| مشاهده متن کامل بحث + 4113 بازدید | 518 پست
عزیزم من منتظر ی جواب مهم و سرنوشت ساز واس زندگیم هستم، ممکنه واس همیشه زندگیمو از،دست بدم بخدا جوا ...

سلام گلم ارام جون قبول کردن جاتونو عوض کنن 

امروزو ب نیت حاجت روایی شما میخونیم

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان گلم دوست عزیزمون نیکو جون جاشو با ارام جون عوض کردن امروز و برای نیکو جون بخونیم

هرچند اینوعوص کردن جا زیاد کامل نیست 

چون خیلیا گفتن نا اسامی رو ک عکس گذاشتی برداشتیم و دیگه تاپیک نمیایم و خودمون مبخونیم هرروز 

ولی خب امروز و ب نیت نیکوجون میخونیم

امیدوارم حاجت راا شین همه تون  😘😘😘😘

2728
منم خوندم شاید نتونم اینجا بگم امشب هم به نیت نیکو خوندم ایمان داشته باش حاجت دلت و میگیری یعنی تمام ...

فدات بشم 😭😭😭😭😭😭

جمله ی اخرتو خوندم نمیدونی چجوری شدم 😭😭😭😭

فدای دلت بشم من 

2738
منم خوندم شاید نتونم اینجا بگم امشب هم به نیت نیکو خوندم ایمان داشته باش حاجت دلت و میگیری یعنی تمام ...

انشالله هممون حاجت بگیریم ب حق خانم فاطمه زهرا

😚😚😚

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

@فرشتههه    

سلام فرشته جان من برات خوندم بلخشید که نتونستم همون روز بنا به دلایلی بهت خبر بدم

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘

@فرشتههه    

سلام فرشته جان من برات خوندم بلخشید که نتونستم همون روز بنا به دلایلی بهت خبر بدم

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘

@نیکوجون    

سلام نیکو جان من برات خوندم ببخشید که نتونستم همون روز بنا به دلایلی بهت خبر بدم

2706