2726

سلام میشه یخورده مشاوره بدین من خیلی دوست دارم تو جمعا شرکت کنم و حرف بزنم ولی خجالت میکشم نمیتونم مث بقیه خوش صحبتی کنم کسیم ازم سوالی میپرسه هول میشم میخام سری جوتب بدم  و بنظرمم زیاد دلنشین نیس منم دلم میخاد تو جمعا شرکت کنم و اجتماعی بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا مثل منی منم خلی کم روعم بعد از کلی کلنجار رفتن ب این نتیجه رسیدم نمیشه ک همه مثل هم باشن عادت من اینه نمیتونم خودمو عوض کنم همینجوری راحتم ،

شمام یکم تمرین کن حداقل درحد صحبت کوتاه یا جمع های اشنا شرکت کنی بیشتر از اون هم ب خودت بستگی داره 

تو مثل من رویاتو میبافی                                           با دست من موهاتو میبافی 💔
2728

تمرین تمرین تمرین تو جمع پیش قدم صحبت شو البته نه پرحرفی جلو آیینه با خودت تمرین کن شاید اولاش سوتی بدی خیلی خوب حرف نزنی ولی کم کم دستت میاد از جمعهای خودمونی شروع کن لبخند بزن و گاهی در تایید حرف مور علاقت سر تکون بده و تو بحثو ادامه بده

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش

توصیه ی من بهت اینه‌که معلوماتتو بالا ببری و دایره ی لغاتتو‌ گسترش بدی، تا در مواجهه با اطرافیانت بتونی رشته ی سخن رو در دست بگیری،

و بدون اینکه حرفات ملال آور رخ بکنه در ظهورشون، مثل یه ستاره در جمع بدرخشی.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
توصیه ی من بهت اینه‌که معلوماتتو بالا ببری و دایره ی لغاتتو‌ گسترش بدی، تا در مواجهه با اطرافیانت بت ...

میدونی یکی ک صحبت میکنه ناخوداگاه تن صدام کم میشه کاملا اعتماد ب نفسم میاد پایین

احساسم میکنم حرفی ندارم برای زدن مشکلم اینه

نمیشه که بالاخره یه موضوعی هست که راجع بش حرفی داشته باشی همون و بچسپ هر چند کم حرفی و قشنگ حرف زدن بیشتر تاثیر داره تا پرحرفی 

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش
2706