2703
2553
سال نوخودتم مبارک عشقم ایشالا هرچی ازخدا میخای تو سال جدید بهت بده

فدا ❤😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
تو به تنهايي باعث شدي اين تاپيك پر بازديد شه ول كن دختر جااااااان اين همه اسمو كجايه ذهنت سيو كردي ج ...

😁😅😅😅😅😅سال نوت مبارک عزیزم ❤❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عشقم سال نوی توام مبارکت هرچی دلته برات رقم بخوره انشاالله😍😍😍

😍😍😍😍

2456
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @دختربهاااار ‍ ‍& ...

سلااااااام عشششششقم سال نو تو  هم مبارک الهی امسال همش بخندی و تنت سلامت و جیبت پر پول باشه😘💋🌺🌹🌻❤️💐😍🌸🌷🌼

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢
سلااااااام عشششششقم سال نو تو  هم مبارک الهی امسال همش بخندی و تنت سلامت و جیبت پر پول باشه😘💋 ...

چقد این دختره عکس پروفایلت نازه.منم میخوام

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @سیب_ترش ‍  ...

سلااااااام عشقمممم 

بابت تمام تگ کردنات تو سال ۹۷مرسی 

انشالله سال ۹۸بهترین باشه برااااات دوست جاااان😘😍😍❤️❤️❤️❤️

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2714
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @مایسا ‍  ...

عزیزدلم سال نو توام مبارک 

امیدوارم سال ۹۸ ب آرزوهات برسی 😘

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  

[QUOTE=85147708]سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @ye2khi ‍  ...[/QUOTEعید تو هم مبارک گلم؛انشالله سال 98سال رسیدن به آرزوهات باشه😙😙😙😙

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @پفپفی ‍  ...

ای جانم دوستم 

سال نو تو هم مبارک😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘

@عاطیatijoon    

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @علی_مامان ‍&n ...

سال نو تو هم مبارک عاطی جون، همچنین عزیزم😍

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2706