2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @خاطرهr ‍  ...

سلام ممنون عزیزم

سال نو شما هم مبارک

انشاالله سال خوبی داشته باشی🌹🌹

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2728
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @سیب_ترش ‍  ...

عاشقتم مهربون سال نو توهم مبارک جان جانان من😍😘

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....
2738
سلام ممنون عزیزم سال نو شما هم مبارک انشاالله سال خوبی داشته باشی🌹🌹

❤❤❤❤😍😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
عاشقتم مهربون سال نو توهم مبارک جان جانان من😍😘

❤❤❤😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @دختربهاااار ‍ ‍& ...

سال نوخودتم مبارک عشقم ایشالا هرچی ازخدا میخای تو سال جدید بهت بده

همونlia73 سابقم
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @آیداشونم ‍&nb ...

تو به تنهايي باعث شدي اين تاپيك پر بازديد شه ول كن دختر جااااااان اين همه اسمو كجايه ذهنت سيو كردي جاي خالي نذاشتي ديگه 😐😐😐😐😐😐😐😐

از نوشتن ٦٦٦ جلويه اسمم منظوره خاصي ندارم همونجوري عدده ٦ رو دوست دارم 😁
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @علی_مامان ‍&n ...

مرسی عشقم سال نوی توام مبارکت هرچی دلته برات رقم بخوره انشاالله😍😍😍

2706