2737
2734
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @همتا_6429198 ‍&n ...

سلام عشقم عیدت مبارک ایشالله سال خوبی داشته باشی وپر از اتفاقات قشنگ❤️️😘😘😘

...........

سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄

@zeinab22‍ 

@پری_زاد‍ 

@کارآگاه‍ 

@سنتیا_جون‍ ‍ 

@hpa‍ 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @دختربهاااار ‍ ‍& ...

سلام عزیز دلم سال نو تو خم مبارک

ممنون که اینقدر زحمت میکشی❤

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

@پفپفی‍ 

@تقدیرم‍ 

@79shbnm

@yosra78‍ 

@الناجوووونی‍ 

@bel‍ 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

@شررررررراررررره‍ 

@___آروشا___‍ 

@آراگللل‍ 

@مامانی،ام‍ 

@نارنجکم‍ 

2738
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @پفپفی ‍  ...

شنا عشق منی😍😍😍😍عید شما هم مبارک فدایی داری 

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
چ خانواده ي با صفايي🌷🌷🌷🌷

فدای تو عشقولی

دستمال من🇹🇳زیر درخت🌳البالو🍒گم شده.                سواد داری؟!؟ 😲هااااا؟.                                            بی سوادی؟!؟ 😟واااااا؟.                                            پس تو خر🐴من هستی😐.                                      اخه این چی بود برامون میخوندن؟ 😩😩😩
خدا نكنه ❤️😘 محبتت منو شيفتت كرده دگ😘😝 

فدات بشم مهربون💋💋💋💋

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @ye2khi ‍  ...

عزیزم😍 همچنین😘

ممنون مهربوووون❤

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2706