2726
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @سیب_ترش ‍  ...

اون وسطا یه نفسی بکش عزیزم😂😂😂😍😍😘

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @سیب_ترش ‍  ...

خخخخخ مرسی

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄

@ye2khi‍ 

@راضیه1366‍ 

@متولد_بهمن‍ 

@یاس_سفید‍ 

@arezuwm‍ 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2728

@شوکووووولات‍ 

@هستی68‍ 

@topolooye_ziba‍ 

@sooo‍ 

@__purple__purple__‍ 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @مسیحا97 ‍  ...

فدات شم عید توام مبارک 

ایشالا تنت سالم باشه سال جدید همش تگ کنی بیایم عکس ببینیم 😂😂

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
سلام عزيزم خوبي خوشگلم؟؟سال نو مبارك باشه مهربونننن

سلام عزيزم

فداي شكلت❤️ عيدت مبارك انشالله سلامتي و ثروت و عشق و معرفت از سر و كلت بالا بره امسال😁❤️🌷

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

@خوشبختr‍ 

@hastieman‍ 

@جیریش‍ 

@چاوشین‍ 

@tala1995‍ ‍ 

سلام عزيزم فداي شكلت❤️ عيدت مبارك انشالله سلامتي و ثروت و عشق و معرفت از سر و كلت بالا بره امسال😁❤ ...

مرسي دورت بگردم

از اسمت از كاربريت از وجودت انرژي مثبت ميباره

يدونه اي

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

@دختربهاااار‍ ‍ 

@لیا73‍ 

@بانوتبسم‍ 

@ثنا2‍ ‍ 

@گلبررگ_67‍ 

2706