1177
648
@فدرابانو   😁 بيا سال ٩٨ و استارت بزنيم😂

جانممممممم سلام ب ۹۸ جنجالی😍😍😍😂😂

❄️زمستون زده این رابطه رو اما،نمیریم و نشستیم وسط سرما،تموم میشه یه روز صبر یکی از ما...میره❄️دلت خیلی نبود از اولش با من،چقد فاصله بود از دل تو تا من،دیگه اخرشه یا تو برو یا من...دیرررره🖤
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @دختربهاااار ‍ ‍& ...

سال نوخودتم مبارک عشقم ایشالا هرچی ازخدا میخای تو سال جدید بهت بده

همونlia73 سابقم
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @آیداشونم ‍&nb ...

تو به تنهايي باعث شدي اين تاپيك پر بازديد شه ول كن دختر جااااااان اين همه اسمو كجايه ذهنت سيو كردي جاي خالي نذاشتي ديگه 😐😐😐😐😐😐😐😐

از نوشتن ٦٦٦ جلويه اسمم منظوره خاصي ندارم همونجوري عدده ٦ رو دوست دارم 😁

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @علی_مامان ‍&n ...

مرسی عشقم سال نوی توام مبارکت هرچی دلته برات رقم بخوره انشاالله😍😍😍

1156
سال نوخودتم مبارک عشقم ایشالا هرچی ازخدا میخای تو سال جدید بهت بده

فدا ❤😍

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
تو به تنهايي باعث شدي اين تاپيك پر بازديد شه ول كن دختر جااااااان اين همه اسمو كجايه ذهنت سيو كردي ج ...

😁😅😅😅😅😅سال نوت مبارک عزیزم ❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
مرسی عشقم سال نوی توام مبارکت هرچی دلته برات رقم بخوره انشاالله😍😍😍

😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @دختربهاااار ‍ ‍& ...

سلااااااام عشششششقم سال نو تو  هم مبارک الهی امسال همش بخندی و تنت سلامت و جیبت پر پول باشه😘💋🌺🌹🌻❤️💐😍🌸🌷🌼

8
سلااااااام عشششششقم سال نو تو  هم مبارک الهی امسال همش بخندی و تنت سلامت و جیبت پر پول باشه😘💋 ...

چقد این دختره عکس پروفایلت نازه.منم میخوام

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @سیب_ترش ‍  ...

سلااااااام عشقمممم 

بابت تمام تگ کردنات تو سال ۹۷مرسی 

انشالله سال ۹۸بهترین باشه برااااات دوست جاااان😘😍😍❤️❤️❤️❤️

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @عشقم_پیتزا۲ ‍&nb ...

بووس😘😘😍عیدتم مبارک

تو مثل من رویاتو میبافی💕با دست من موهاتو میبافی(:💕
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @vanda_maximoff ‍ ...

سال نوی عاطی جونمونم مبارک🌹

روغن نارگیل و آرگان اصل دارم نارگیل 250سی سی 35000ت و آرگان اصل 30سی سی 55000ت هرکس امکان واریز داره فقط بیاد خصوصی سفارشای الکی وقتمو میگیرن🙏
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @مایسا ‍  ...

عزیزدلم سال نو توام مبارک 

امیدوارم سال ۹۸ ب آرزوهات برسی 😘

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آن سو نرو، این سو بیا، ای گلبُنِ خندانِ من،             ای عقلِ عقلِ عقلِ من، ای جانِ جانِ جانِ من       ▷◉─────── 00:00♪ تیکر تولد عشقم♡....
1179
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @zeinab22 ‍  ...

سلام مهربونم

سال نو مبارک

انشالله در این سال به همه آرزوهای قشنگت برسی

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  

[QUOTE=85147708]سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @ye2khi ‍  ...[/QUOTEعید تو هم مبارک گلم؛انشالله سال 98سال رسیدن به آرزوهات باشه😙😙😙😙

یه  صلوات مهمونم میکنین لطفا؛برا رسیدن ب حاجتم😙😙
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @پفپفی ‍  ...

ای جانم دوستم 

سال نو تو هم مبارک😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘

@عاطیatijoon    

(برایش نجنگیدم این واژه را به گذشته سپردم)میخام زندگی جدیدیو شروع کنم بعداز هفت سال و برای تقدیری که خدا برام رقم زده بجنگم...همسرم دوستت دارم.
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @علی_مامان ‍&n ...

سال نو تو هم مبارک عاطی جون، همچنین عزیزم😍

زنی را دیدم که برای سیری شکمش تنش را میفروخت مردی را هم دیدم که برای سیری شهوتش از شکم فرزندانش میزد خدایـــــــــــــــا شهوت سرایی شده دنیایت...                                                           فیلترش نمیکنی!ツ
1178