2737
2734

من تو سیزده هفته ام

بیست هشتم رفتم سونو ان تی و کلی امید داشتم که جنسیت رو احتمالی بهم بگه

الان خیلی خورده تو ذوقم چون هرچی اصرار کردم گفت هرچی نگاه میکنم نمیتونم احتمال هم بدم به هردو جنس میخوره

ای جونم سه هفته دیگه صبر کن دقیق مشخص میشه

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تا هفته ۱۵ نتونستن بگن همیشه هم معلوم نیست گلم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2731
2738
منم نمیدونم اما انشاا.. دو هفته دیگ میرم انومالی میفهمم 😁😁

انشاا حالا تا انومالی باید سکته کنم منم   

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
انشاا حالا تا انومالی باید سکته کنم منم    

فک کنم باهم یکیه سن بارداریمون

منک همین الانشم از استرس مردم😑😑همش میگم نکنه مرده باشه میدونم دیوونم تا نرم سونو اروم نمیشم

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
فک کنم باهم یکیه سن بارداریمون منک همین الانشم از استرس مردم😑😑همش میگم نکنه مرده باشه میدونم دیوو ...

علائم بارداری رو چک کن گلم خیالت راحت والا من هرروز یه درد جدید دارم فقط نگرانم که همه چیش سالم باشه همین اصلا از عید هیچی نمیفهمم فقط میگم بشه ۱۰ فروردین من برم شکم اوردی عزیزم من شکمم سفت شده 

2706