2737
2734
عنوان

خاطره لاکچری من

374 بازدید | 13 پست

امشب رفتیم میوه استوایی بخریم یه میوه برداشتیم ۳۰ هزار تومن اقاهه میگفت اسمش پامیلو هست طعم هفت میوه داره بهش گفتم چجوری باید بخوریم ؟گفت یه پوست نازک داره با چاقو میگیری زود میرسی به میوه   خوش و خوشحال خریدیم حرکت کردیم بریم منم تو نت سرچ کردم ببینم پومیلو چیه.  یهو داد زدم شوشو دور بزن .به من چه از کلمه شوشو بدت میاد اه ادا در نیار برام .شوهرم گفت چیشده گفتم این همون گریپ فروت خودمونه بریم پط ردیم یه چیز دیگه برداریم حالا شهر ما هم شهر مرکباته چیزی که توش فراوونه گریپ فروت .خوشگل بسته بندیش کرده بودن نشناختیمش خخخخ به فروشنده گفتیم برادر اینو نمیخوایم بجاش آناناس خودمونو که همه میشناسن خریدیم. الان عکس پومیلو رو میذارم اگه فرستاده بشه .برم اسکرین بگیرم بیام یه طوری فروشنده میگفت پوستش نازکه   با جاقو بچین میرسی به میوه 

😂😂😂😂

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

😂😂😂😂😂😂😂👍😂😂😂😂

شکلات کم پیدایی

ی دختر تیر ماهی          عشق بابایی       پرسپولیسی دو آتیشه     دانشجو         عاشق اهنگ های یاس و علی رضا طلیسچی           عاشق فوتسال و پی اس     کلا با بقیه دخترا فرق دارم                   البته عاشق متفاوت بودن هستم         اینو یادم رفته بود بنویسم لایکم کنید ریپلای کنید بازم چون عاشق متفاوت بودنم
نخند خوبه نخوردم فشارم بیفته    

خیلی خندیدم 😂😂😂

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2738

خاعک عالم شوکول ✋😂 چطور گریپ فروتو نشناختی آخه 😆

کوفت مرض تو ک داشتی منو دعوت میکردی اونجا میگفتی بیا همه چی ارزونه که 😆😆😆😆 اخه گریپ فروت ۳۰ تومن ارزونه 😝

(    )