2733
2734

سلام بچه ها جونم

عیدتون مبارک😍میگم چه نکات و ترفند هایی توی اپیلاسیون خونگی باید در نظر گرفت و رعایت کرد تا یه اپیلاسیون کم درد و تمیز داشته باشیم؟! 

مال من موم گرم کن خشابیه، ممنون میشم نظراتتون رو در میون بذارین تا هم من و هم بقیه استفاده کنن🙏از پودر مو بر و ژیلت خسته شدم 😥

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چطور اپلاسیونی خوبه؟موم یا دستگاه مو کن 🤔🤔

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
از موم خشابی راضیی؟

قبلا که بیرون اپیلاسیون انجام می‌دادم آره اما الان خودم میخوام انجام بدم

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
چطور اپلاسیونی خوبه؟موم یا دستگاه مو کن 🤔🤔

بنظرم اپیلاسیون خیلی خوبه با موم آلوئه ورا 

اپیلیدی و اینام که من دوست ندارم هم دردش زیاده هم میگن به مرور موها زیر پوستی در میان

2738
من دوسال اپیلاسیون کردم راضی نیستم البته به مرور به این نتیجه رسیدم

چطور مگه؟؟ 

من نزدیک یکساله اپیلاسیون میکنم خیلی راضیم اپیلیدی سرکن میکنه مورو و ژیلت و پودرم هر روز باید بری حموم کلی وقت بزاری یک ساعت میری اپیلاسیون تازه ینفردیگم برات انجام میده 

برای توخونه من انجام ندادم ولی اگه کسی باشه برات بکشه خیلی خوبه خودت نمیتونی

من نزدیک یکساله اپیلاسیون میکنم خیلی راضیم اپیلیدی سرکن میکنه مورو و ژیلت و پودرم هر روز باید بری حم ...

مثلا همسر آدم بخواد بکشه بنظرت می تونه؟؟ 

اره خوبه ولی اگه خواهری خاله ای کسی باشه بهتره چون شوهرادم میبینه یجوریه نمیدونم بازم هرجورراحتی

آره اینو موافقم ولی در کل خواستم بدونم😅

2706