2737
2734
عنوان

از دست دخترم کلافه ام

2254 بازدید | 33 پست

دخترم خیلی شیطونه و دست بزن هم داره.دو سال و دو ماهشه.کلا هیچ جا نمیتونم برم.امروز فقط دو جا عید دیدنی رفتم کلافه شدم هر بچه ای میدید هم ذوق میکرد هم حمله.افسردگی گرفتم .نمیدونم چی کار کنم.یعنی امیدی هست درست بشه یا بیش فعاله؟

باید باهاش صحبت کنید ، تربیت و ..

بچه که خودش بلد نیست باید بهش آموزش روابط اجتماعی و .. بدید

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا کتک زدنو از کسی دیده یاد گرفته ولی خیلی طبیعیه اصلا نگران نباش 

از دیدن بچه ها ذوق میکنه ولی نمیدونه چ جوری واکنش نشون بده هیجان زده میشه نیزنه

فقط و فقط بی محلی ک این رفتار تثبیت نشه

2728

عزیزم لوسش کردی

پسردایی من از ۸ ماهگی تا دو سالگی هرکی میدی گاز میگرفت که خون میومد ولی بابا مامان نفهمش هیچی نمیگفتن تا اینکه گردن اون یکی دختر داییم گاز گرفت نزدیک شاهرگ کار بهه بخیه کشید و دعوا شد اقا دو بار گاز گرفت زدن رو دستش محکم و فلفل سیاه ریختن دهتش فهمید وقتی گاز میکیره اذیت میه ادم شد

شما هم برای دخترت نه بخاطر بقیه باید تنبیهش کنی

عزیزم لوسش کردی پسردایی من از ۸ ماهگی تا دو سالگی هرکی میدی گاز میگرفت که خون میومد ولی بابا مامان ...

مرتب بهش تذکر میدیم.خودم معلمم و از بچه لوس متنفرم ولی احساس میکنم هنوز کنترل روی رفتارش نداره

2738
مرتب بهش تذکر میدیم.خودم معلمم و از بچه لوس متنفرم ولی احساس میکنم هنوز کنترل روی رفتارش نداره

تا تنبیه نشه درست نمیشه بچه تذکر نمیفهمه

بخدا ما اسیر بودیم از دست پسر داییم خود من انقدر گاز گرفت ولی مامانش میگفت اا علی جان نکن اخه بچه چه میفهمه تا اینکه دعوا شد و مجبور شده بچش بزنه

عزیزم من نگفتم زشته گفتم رفتار تهاجمی داره

منظور این نیست که خودش زشته رفتارش زشته واین برای کودکان کاملا طبیعیه هیچ بچه ای بدون آموزش و مراقبت یک انسان کامل بدنیا نمیاد 

نمیدونم چرا بعضی ها سریع جبهه میگیرن

پروانه را دنبال نکن ،باغچه ات را مرمت کن . پروانه خواهدآمد.
اصلا بی محلی جواب نمیده دوستم  پسردایی من تا کتک نخورد فلفل سیاه نریختن دهنش درست نشد

این کار جواب میده شوهرم دهن بچه خواهرش ریخت کخ سر بچم جیغ میزد دیگه نزد تا امروز که مادرشو دیده بود شیر شده بود مادرش نمیزاره هیچی بهش بگن

خدایا شکرت🌹
عزیزم من نگفتم زشته گفتم رفتار تهاجمی داره

شیطون  رو  زشت  خوندم

نمی دونم چرا 

عذر خواهی می کنم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
منظور این نیست که خودش زشته رفتارش زشته واین برای کودکان کاملا طبیعیه هیچ بچه ای بدون آموزش و مراقبت ...

تهاجم تا حدی طبیعیه ولی در مورد دختر من فراوانی رفتارهای تهاجمیش زیاده.مادرهایی که ایرادهای بچه هاشونو نمیبینن بیشترین آسیب رو ب بچه هاشون میزنند.باید واقع بین بود

بچس بابا 

بیش فعال چیه خودت مراقبش باش که نزنه بچه ها رو یا خودش کتک نخوره 

سه سالشم شد بزارش مهد خیلی موثره تو یاد گرفتن اداب اجتماعی

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2706