2737
2739
عنوان

فرق گذاري بين جاري ها

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 63 پست

بی خیال بابا حوصله دارین محل ندین ب قول کابرای اینجا سگ محلشون کنید ما ک امروز رفتیم خونه مادر شوهر جاریم و خواهرشوهر پارسال باهم دعوا کردن عید غدیر آشتی کردن امروز همه خونه مادرشوهر بودیم خواهر شوهرم از در اومد با همه روبوسی احوالپرسی کرد منو جاریم کنار هم بودیم ب جاریم ک رسید اونو جا گذاشت محل نداد اومد ب من عید تبریک گفت طفلک جاریم تو جمع آب شد ولی ب روی خودشم نیاورد دلم براشون سوخت

برای باردار شدنم ی صلوات بفرستین😍😘
ای وای من تک عروسم ولی اعتنای سگ رو هم بهم نمیکنن تازه به پسر خودشون هم بی اعتنایی میکنن چه برسه به ...

به اين نتيجه رسيدم 

بايد مث خودشون باشيم 

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی خیال بابا حوصله دارین محل ندین ب قول کابرای اینجا سگ محلشون کنید ما ک امروز رفتیم خونه مادر شوهر ...

اه از این عید دیدنیای لوس خاله زنک بازی متنفرم

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

مادر شوهر من عاااااشق چهارتا دخترشه  اصلا انگار پسرش براش وجود خارجی نداره  فقط حالت یه عابر بانک رو براش داره که هر از چند گاهی میتونه یکم از پول برداشت کنه

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳
2728
بی خیال بابا حوصله دارین محل ندین ب قول کابرای اینجا سگ محلشون کنید ما ک امروز رفتیم خونه مادر شوهر ...

حالا به خداااااااا همين اتفاق كه سر جاريت افتاد سر من افتاد 

به همه شيريني تعارف كرد الي من 🥺

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه
مادر شوهر من عاااااشق چهارتا دخترشه  اصلا انگار پسرش براش وجود خارجی نداره  فقط حالت یه عا ...

كم نيستن اينطور مادرشوهرا 

ولي نميدونم چرا مردا اينارو متوجه نميشن 

چقد این ادنایی ک بعد از اشتی دوباره تنشون میخاره و دعوا میکنن یا بیمحای میکننن بیشعورن ، منم خواهر شوهرم همینن هربار منو شوهزم کوتاه میاییم باز سری بعد بهمون بی احترامی میکنن باز ما میگیم زشته دنیا کوچک باز لشتی باز اونا قهر . ولی دیگه بریدم 

اه از این عید دیدنیای لوس خاله زنک بازی متنفرم

جلو پاهاش بلند شد ها ولی ضایعش کرد خیلی کار زشتی کرد خودمو ک جای اون میزارم من اگه بودم خودمو نمی‌تونستم خودمو کنترل کنم

برای باردار شدنم ی صلوات بفرستین😍😘
2738
بگو چجوری بی محلی میکنی توردخدا قشششنگگگ یاد بده من میخوام کم محلی کنم بفهمن و بسوزن ولی بلد نیستم

جاریم بی احترامی میکرد ولی من همیشه احترام میزاشتم از اون روزیکه دیدم بییینهایت تفاوت میزارن .رابطمو کم کردم چند وقت یه بار میرم در حد یه ساعت نشستن واسه شام و ناهار نه.هرسال واسه خواهرشوهرم عیدی میبردیم رسممونه امسال هیچی نبردیم .قبلا خیلی بگو بخند میکردم الان لال شدم به بچه های خواهرشوهرم خوبی میکردم الان بی تفاوتم و.......چون خواهرشوهرمو مادرشوهرم هردوتاش به جاریم خیلی احترام میزاشتن به من نه، الان من دیگه خوبی نمیکنم واسشون تابفهمن وظیفم نیس

كم نيستن اينطور مادرشوهرا  ولي نميدونم چرا مردا اينارو متوجه نميشن

والا شوهر من که مقابل این کارهای خانوادش فقط سکوت میکنه همین وای اینقد حرصم میگیره از این کارش که نگو

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳
جلو پاهاش بلند شد ها ولی ضایعش کرد خیلی کار زشتی کرد خودمو ک جای اون میزارم من اگه بودم خودمو نمی‌تو ...

به نظرت اينطور مسائل بايد به شوهرامون زده بشه ؟!

جاریم بی احترامی میکرد ولی من همیشه احترام میزاشتم از اون روزیکه دیدم بییینهایت تفاوت میزارن .رابطمو ...

خيلي شباهت داشته رفتارامون 

2706