2726
عنوان

فرق گذاري بين جاري ها

919 بازدید | 63 پست

دوستاي گلم 

دلم گرفته از دست خواهرشوهرم و مادرشوهرم 

كه خيلي فرق ميزارن 

دلم خيلي شكسته ازشون 

😔

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عادی‌ میشه‌ برات‌        بزار‌به‌ اون‌ اهمیت‌ بدن‌  

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
ای بابا نگو خواهر ک دلم خونه. جالب اینه ک همسرم کم‌مونده گ  و ه زن داداششم بخوره

اره از دست اونم ناراحتم 

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه
دلت نگیره فرزندم پدرومادرا هم بین بچه های خودشون فرق میذارن چه رسد به مادر شوهر

واقعاااا راست گفتي اينو

مال همه همينن ناراحت نباش

جاري من بعد يكسال قهر اومده بود امروز بعد مادرشوهرم براش ميوه هم پوست ميكند يعني خاك تو سرش

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
دلت نگیره فرزندم پدرومادرا هم بین بچه های خودشون فرق میذارن چه رسد به مادر شوهر

شوهرمم ميفهمه كه چقدر اون براش عزيز به 

قول يكي از كاربراي انلاين اينجا اونم شده گ و ه خور زنداداشش

مال همه همينن ناراحت نباش جاري من بعد يكسال قهر اومده بود امروز بعد مادرشوهرم براش ميوه هم پوست ميك ...

خيلي بي انصافن 

من به جون يه دونه بچم تاحالا بي احترامي نكردم 

نميدونم چرا بامن اينطورن

اینو دیگه باید مدیریت کنی

چطوري مديريت كنم 

توروخدا يادم بده

2706