2703
2553
عنوان

فرق گذاري بين جاري ها

919 بازدید | 63 پست

دوستاي گلم 

دلم گرفته از دست خواهرشوهرم و مادرشوهرم 

كه خيلي فرق ميزارن 

دلم خيلي شكسته ازشون 

😔

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عادی‌ میشه‌ برات‌        بزار‌به‌ اون‌ اهمیت‌ بدن‌  

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
ای بابا نگو خواهر ک دلم خونه. جالب اینه ک همسرم کم‌مونده گ  و ه زن داداششم بخوره

اره از دست اونم ناراحتم 

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه
2714
دلت نگیره فرزندم پدرومادرا هم بین بچه های خودشون فرق میذارن چه رسد به مادر شوهر

واقعاااا راست گفتي اينو

مال همه همينن ناراحت نباش

جاري من بعد يكسال قهر اومده بود امروز بعد مادرشوهرم براش ميوه هم پوست ميكند يعني خاك تو سرش

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
دلت نگیره فرزندم پدرومادرا هم بین بچه های خودشون فرق میذارن چه رسد به مادر شوهر

شوهرمم ميفهمه كه چقدر اون براش عزيز به 

قول يكي از كاربراي انلاين اينجا اونم شده گ و ه خور زنداداشش

مال همه همينن ناراحت نباش جاري من بعد يكسال قهر اومده بود امروز بعد مادرشوهرم براش ميوه هم پوست ميك ...

خيلي بي انصافن 

من به جون يه دونه بچم تاحالا بي احترامي نكردم 

نميدونم چرا بامن اينطورن

اینو دیگه باید مدیریت کنی

چطوري مديريت كنم 

توروخدا يادم بده

2706