2726
عنوان

دوباره تعطیلیا شروع شدو شوهرم رو اعصابمه

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 51 پست
راس میگی ولی مردا ذوق این چیزا رو ندارن فقط ذوق خونه مامانشون رو دارن 😂

اره والا امروز همش خونه مامانش بودیم خوب بودا تا اومدیم خونه اینجور میکنه

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اخه یچم همیشه ۱ به بعد میخوابه ولی شوهرم نمیدونه چون همیشه ۱۰ یا ۱۱ خوابه اخه حالا هر چی نمیشد حد ...

سخت میگیری

واس من دقیقا ی رب مونده ب سال تحویل جفتشون خوابیدن 

دخترم و شوهرم 

منم باخیال راحت نشستم دعا خوندم و سال تحویل شد 

جفتشونو تو خواب بوسیدم😊

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
چی بگیم خو این مردا که هیچیشون نرمال نیست سر کار میره هی آه وناله که خستم تعطیل باشه هی غر میزنه که ...

ینی واقعا مال شنا هم اینجورین؟گاهی میخوام خودمو خفه کنم از حرص دادناش سه روزه میگم این پرده کوفتیو وصل کن هی میگه باشه حالا 

2728
سخت میگیری واس من دقیقا ی رب مونده ب سال تحویل جفتشون خوابیدن  دخترم و شوهرم  منم باخیا ...

اخه سال اولمون بود سه تایی بودیم گوه زد به ذوقم حالم گرفته شد 

باز به شوهر من که میریم میایم شارژه تا چند ساعت محبتش گل میکنه😂

حالا یه سریا میگن خرافاته ولی احساس میکنم کسی واسمون جادو درست کرده امروز دل جفتمون همش شور میزد 

خدا میدونه چقدر دلقک بازیدر اوردم تا یکم اخماش باز بشه نگران ایندم میگم نکنه همش تو بزرگ کردن بچم حر ...

باور کن زندگی و مرد رو خانم ها میچرخونن فقط یکم اعتماد به نفس و صبوری میخواد.

من به عینه می بینم وقتایی که خودم دائم با محبت و احترام با دخترم حرف میزنم همسرمم همینطوره و وقتی من قاطی میکنم اونم به خودش اجازه میده هرجوری بابچه رفتار کنه.

محبت،محبت،صمیمیت، کم کم مردارو رام می‌کنه فقط خیلی صبوری میخواد و البته نتیجه‌ش هم لذتبخشه

اخه سال اولمون بود سه تایی بودیم گوه زد به ذوقم حالم گرفته شد 

واس همین میگم باخیال راحت دیگه 😉

وقتی قرار باشه بااخم و تخم و اون یکی باجیغ و هواااار سال تحویل بشه آدم هیچی نمیفهمه 

بذار بخوابن خودت با دل راحت دعاتو بکن

فکر کنم بیشتر اقایون همین طورن همسر من هم اگر یک روز زود بیاد خونه می خواد بخوابه فکر کن ۶بعد از ظ ...

وااای من اینقدر دو سال تموم باهاش شرط کردم گفتم اگه کمکم میکنی تا بچه بیاریم حالا همش غر میزنه و هیچ کاری نمیکنه اه

واس همین میگم باخیال راحت دیگه 😉 وقتی قرار باشه بااخم و تخم و اون یکی باجیغ و هواااار سال تحویل بش ...

راست میگی اصلا من تو اون یکی اتاق داشتم دنبال بالش میگشتم بیام بچمو شیر بدم که سال تحویل شد ینی اعصابم داغون بوداهمش میترسم سر سال تحویل اینجور دلخوری شد تا اخر سال همینجور بشه

وااای من اینقدر دو سال تموم باهاش شرط کردم گفتم اگه کمکم میکنی تا بچه بیاریم حالا همش غر میزنه و هیچ ...

تاریخ عضویتت روز و ماه تولد منه😍😍😍😍😍

2706