2737
2739

چیکار کنم امسال دعوامون نشه با هم؟

دیشب که سر سال تحویل خواب بود بیدارش کردم گفتم ۱۰ دیقه دیگه سال تحویل میشه تو این ۱۰ دیقه اینقدر غر زد که گیر داده بود چرا بچه رو نخوابوندی میگم واستا سال تحویل سه تایی باشیم بعد میخوابونمش هی چپ چپ نگاه کرد تا سال تحویل شد نه تبریکی ن کوفتی رفته تو رخت خواب بچه هم هی جیغ میزد رفتم گذاشتم تو دلش گفتم تا از دلم در نیاری نگاتم نمیکنم بعد گفتم بیخیال خسته بوده چون خداییش خییییلی خسته بود رفتم باهاشاشتی کردم 

اینم از امروزم بچم فکر کنم میخواد دندون در بیاره هی غر میزد با هر غری که زد شوهرم اخماشو کرد تو هم و هی گفت واااای حالم بده چرا غر میزنه چرا گریه میکنه شما بودید چجور رفتار میکردید خیلی جلو خودمو گرفتم دعوامون نشه

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
کلا هر وقت تو خونسو استراحت میکنه بیشتر میخوابه و خستس تا روزایی که سر کار میره چراااااا؟

تو چاییش آرام بخش بریز بی خیال فقط بشینه بخنده😁

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو چاییش آرام بخش بریز بی خیال فقط بشینه بخنده😁

نه جدی نگرانشم چرا اینقدر اعصابش ضعیفه خدا میدونه عاااااشق بچمونه ولی وقتی گریه میکنه انگار احساس میکنم با کینه نگاش میکنه

2738

عزیز جان شما خودت رو تقویت کن. یخانم شاد، باحال،سرحال که خیلی زود بهش برنمیخوره، اصلا غراشو خیلی جدی نگیر به شوخی،خنده رد کن بره... کم کم خوش خلقی و محبت رو از شمایاد میگیره.

با دلش راه بیا اوقات تلخی نشه حالا واجب نبود بچه اونقدری روال یک و نیم بیدار نگه داری

نه اخه یچم همیشه ۱ به بعد میخوابه ولی شوهرم نمیدونه چون همیشه ۱۰ یا ۱۱ خوابه اخه حالا هر چی نمیشد حداقل بگه عیدت مبارک

چرادهیشکی هیچی نمیگه🤔

چی بگیم خو این مردا که هیچیشون نرمال نیست سر کار میره هی آه وناله که خستم تعطیل باشه هی غر میزنه که ای بابا حوصلم سر رفت ما زنام که هیچی تکلیفمون معلوم نیست  

این نیز بگذرد...                                   
عزیز جان شما خودت رو تقویت کن. یخانم شاد، باحال،سرحال که خیلی زود بهش برنمیخوره، اصلا غراشو خیلی جدی ...

خدا میدونه چقدر دلقک بازیدر اوردم تا یکم اخماش باز بشه نگران ایندم میگم نکنه همش تو بزرگ کردن بچم حرصم بده

2706