2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من 21 عروسی کردم زود بود😐به نظرم بالای 32 برای زن مناسبه

به نظرمن بالای 25اینطورا خوبه 

دوره مجردی هم باید لذت برد درس خوند استقلال مالی کسب کرد بعد شوهر کرد من این کارو میکنم 

شمیم هستم❤️❤️❤️❤️
2731
به نظرمن بالای 25اینطورا خوبه  دوره مجردی هم باید لذت برد درس خوند استقلال مالی کسب کرد بعد شو ...

چه قدرم الان برا درس خونده ها کار هست😐موفق باشی ولی من کلا دوست دارم نزدیکا 40 زن ازدواح کنه آدم پخته تره

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2738
چه بدجنس 😐😐😐

اگه میگی من بدجنسم اره بدجنسم  خداکنه به روز من نرسی وکارایی که باهام کرد مادرشوهرت باهات نکنه... همش میگفت پسرم که کارش خوب بشه من واسش خودم زن میگیرم  (من وشوهرم دوست بودیم)یا جلو خانوادش حرف بارم میکنه وهزار تا کار دیگه وقتی مادرشوهرت واست دعا ببنده چکار میخوای بکنی؟اره افتخار میکنم بدجنسم ولی چیزایی که سرم اورده واسه خودتم پیش بیاد اونوقت تو بدجنس نباش....

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓
باشه حالا خودتو ناراحت نکن 

من خودمو واسه چیزای بی ارزش وادمای بی ارزش ناراحت نمیکنم ..وتو تا جای کسی نبودی هیچوقت دربارش قضاوت نکن ..بدجنس هم خودتی که با حرف زدنت میخوای دل بشکنی ...دیگه لطفا ریپلای نکن ج نمیدم

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓
من 21 عروسی کردم زود بود😐به نظرم بالای 32 برای زن مناسبه

بنظر من  ۵۰ سالگی باس ازدواج کنی ک فقط تنهایی نمیزی

-واسه کل امضاهام استدلال دارم:)  All of us , will residences to HELL:) There isn’t any PARADISE +نیست در دیده ما منزلتی ،دنیارا :) ما نبینیم کسی را که نبیند،مارا :) #گریویتی:) -وقتی سطح شعورت بالاست، با سطح پایین تر از خودت ست نکن:) +حسی 🥀که به عشق 🚨دارم ، توی رانندگی 🚘ارضام مکنع 🏎:)  -من بازیامو بچگیام کردم ،میای سمت من جدی باش!  +تو صادق باش💛-شاید☘️ یه نویسنده📗:)+آماده 🐋باش هرچیزی رو که داری 🦈درعرض ۳ 🐟ثانیه ،تخلیه کنی:) -نیمه🎆نقاش🔮+ملیس جان، همش ۱ ثانیه نیست که داری زندگی میکنی:) -نه از رومم :) نه از زنگم :) همان #بیرنگ بیرنگم :)) hayat Geçer ve Gecenin sonu biter Beyaz güne «دنیا داره می رونه :) رو صندلی عقبیم :) » (تو فقط سارق نباش:) قول میدم وسط بهشت ساکن شی) 
2706