1147
648

مسخره اس😑

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

کپی برداری جالبی😊

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156

ساعت چند میده قرار سد عید هرشب بده

توجه توجهلطفا امضامو بخونید💜❤💜( يا مَنِ اسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِكْرُهُ شِفاَّء)توروخدا واسه سلامتیه مامانم دعا کنید سینش درد میکنه چیز خاصی نباشه دستش یه برامدگی داره چیز خطرناکی نباشه دستش خیلی درد میکنه خوب شه.توروخدا دعا کنیدیه صلوات واسه سلامتیش بفرستید.واینکه دعا کنید دوباره نی نی دارشم بعد سه سال خدا بهم داد سقط شد.خدایا مراقب مامانم باش حفظش کن واس منو خواهرمو پدرم التماست میکنم😭😭از ته دلم التماست میکنم
8

هر ۴تاشون ببخشید داغون هستن.شما ژوری تلنتای خارجی رو ببینید که چطور زنده هنرشونو رو میکنن.همین دیشب یکی شو دیدم صدای خانومه محشر بود.نمیدونم احسان دقیقا ملاکش واسه انتخاب این داوران چی بوده!!!!

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
ارهه

من از برنامش خیلی بدم میاد از داوراشم بدم میاد بخاطر امین حیایی بعضی وقتا میبینم😐

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                              

امریکن گات تلنت خوبیه 😂😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
1184
هر ۴تاشون ببخشید داغون هستن.شما ژوری تلنتای خارجی رو ببینید که چطور زنده هنرشونو رو میکنن.همین دیشب ...

دو تاشون ک عقده ازشون میباره دیدی چطوری زنگو میزنن 😂😂

دوتای دیگه شونم بی حال و بی تفاوتن 😂😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
دو تاشون ک عقده ازشون میباره دیدی چطوری زنگو میزنن 😂😂 دوتای دیگه شونم بی حال و بی تفاوتن 😂😂

دقیقا . نونهالی چرا اینطوری اطوار میاد زنگ رو میزنه که چی😑😑😑

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
دقیقا . نونهالی چرا اینطوری اطوار میاد زنگ رو میزنه که چی😑😑😑

آره دیدی هر چی اونای دیگ میگن میگه 😂😂با اون ساق دستاش😂

1183