2726

بگین؟؟؟

تعداد رای : 5
نظرسنجی
عادل
2
40%
میعاد
3
60%
خودکار کو امضا بزنم؟ خودکار نیس که😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلیپاشونو اینستا دیدم

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2728

اره خیلی بدصدان

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

کوچیکه صداش خوبه

بزرگه هم به واسطه اون کوچیکه معروف شد درحالی که اصلا صدا نداره (قیافه هم ندارن 😐)

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
خوش صدان که

وای من کهیر میزنم صداشونو میشنوم

چیه اخه هرکی توحموم میخونه فرداش خواننده میشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

مخصووصا کوچیکه که جیغ میزنه

وای من کهیر میزنم صداشونو میشنوم چیه اخه هرکی توحموم میخونه فرداش خواننده میشه

امیرعباس کچلیک متنفرم ازش

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
امیرعباس کچلیک متنفرم ازش

اخ اخ اونو که دیگهه نگو

کوچیکه صداش خوبه بزرگه هم به واسطه اون کوچیکه معروف شد درحالی که اصلا صدا نداره (قیافه هم ندارن 😐)

در واقع کوچیکه ب واسطه برادرش معروف شد😁ولی چون کوچیکه بامزس دوست داشتنی تره

2706