1707

بگین؟؟؟

تعداد رای : 5
نظرسنجی
عادل
2
40%
میعاد
3
60%
خودکار کو امضا بزنم؟ خودکار نیس که😁

کلیپاشونو اینستا دیدم

میگویَد این همه اذیتَت کردم,باز رهایَم نکردی؟گفتم: یکبار دیر به مدرسه رسیدم،،،هیچ کَس در حیاط نبود.....آقایِ ناظم به سمتَم آمد و تَرکِه‌اش را بالا گرفت......بعد با اَبرو اشاره کرد که دستم را جلو بیاورم.......ترکه‌یِ اول، ترکه‌ی دوم، ترکه‌ی سوم ..گریه‌ام گرفت ...هیچ کس نبود، پاهایِ ناظِم را بغل کردم ..کسی را بغَل کرده بودم که داشت آزارَم میداد ....                                                                       *اللهّم صَل علی محمّد و آلِ محمّد و عجِل فرجهُم*  #سردارِ_مَـن♥                                                                                                                    من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.                             
بارداری و داری سیسمونی میخری؟😍
فروشگاه آنلاین مامو کلی وسایل اتاق نوزاد شیک و‌ لوکس داره که میشه باهاش یه اتاق خیلی خوشگل چید😉
     خیالتون راحت  گواهی کیفیت 

1718

اره خیلی بدصدان

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤
خوش صدان که

وای من کهیر میزنم صداشونو میشنوم

چیه اخه هرکی توحموم میخونه فرداش خواننده میشه

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤
1730

مخصووصا کوچیکه که جیغ میزنه

امیرعباس کچلیک متنفرم ازش

اخ اخ اونو که دیگهه نگو

کوچیکه صداش خوبه بزرگه هم به واسطه اون کوچیکه معروف شد درحالی که اصلا صدا نداره (قیافه هم ندارن 😐)

در واقع کوچیکه ب واسطه برادرش معروف شد😁ولی چون کوچیکه بامزس دوست داشتنی تره

1716
چقدر امضات خوب بود بقچه جون😍😍😍

قربونت😘

1651