2733
2734
عنوان

خیانت

341 بازدید | 27 پست

انقد بهم فشار اومده تو زندگیم ک دلم میخواد خیانت کنم به هسمرم 

خیر سرم آدم معتقدیم نماز و روزم قضا نمیشه ولی فکرش داره مث خوره میره تو مغزم ک حداقل با یکی چت کنم تا عقده هام خالی شه ای خدا لعنت به شیطون😔😔😔😔

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توبه کن بعد ب این فکر کن درصورت لو رفتن ابروت میره پیش همه و طلاقت میدن نکن گول نخور 

هنوز کاری نکردم ولی دلم میخواد عقده هامو اینطوری خال کنم و دلم خنک شه 

یاد این خانومایی میوفتم ک میگن با یکی دیگ رابطه داریم و عذاب وجدان هم داریم فکرم خیلی درگیره

2731
جدا بشی که بهتره. خیانت به همسر، خیانت به شخصیت و عزتِ نفسِ خودته.

تو فکرشم این ده روزو بهش فرصت دادم آدم نشه ی فکری به حال خودم میکنم 

کاش مجرد بودم 

2738
هنوز کاری نکردم ولی دلم میخواد عقده هامو اینطوری خال کنم و دلم خنک شه  یاد این خانومایی میوفتم ...

اصلا بهش فکر نکن چون باعث میشه عملی بشه عقده چیه باید افتخار کنی پاکی ببین من مجردم دوس پسر دارم ولی میگم کاش پاک بودم دور ابن کارا نمیرفتم 

چت با مرد غریبه  آش دهن سوزی نیست الکی خودتو گول نزن اون مردم به امید این که یه استفاده از خانم متاهل ببره میاد تو چت 

فکر زندگیت باش 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
اصلا گول نخور با ی دختر حرف بزن ی دوست حتی شده یکی از بچه های نی نی سایت

بچه های نی نی سایت از من داغون ترن خودشون 

چت با مرد غریبه  آش دهن سوزی نیست غریبه الکی خودتو گول نزن اون مردم به امید این که یه استفاده ا ...

انقد فکر زندگیم بودم ک اوضاعم این شده 

اره میدونم کاش یکی بود ک فقط بخاطر حرف زدن ادمو بخواد لعنت به این زندگی 

اصلا بهش فکر نکن چون باعث میشه عملی بشه عقده چیه باید افتخار کنی پاکی ببین من مجردم دوس پسر دارم ولی ...

وقتی بدبختیای منو داشته باشی فکر این چیزا هم میاد تو مخت عزیزم 

لعنت به این زندگی 

2706