2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم منتظرم 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

خب عزیزم سر خودتو یه جور دیگه گرم کن همه چی که بچه نیست😶

اصولا آدم نباید رو نداشته هاش زیاد زوم کنه و اعصاب خودشو خرد کنه به نظرم

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
خدا میده مطمعن باش.مشگلت چیه ک نمیشه؟؟خیلی حاده؟

نمیدونم والا، کم کاری تیروئید دارم، دکتر گفته خودایمنیه، دارو داده ، بعد هم گفته تنبلی تخندان داری منفورمین داده 

الان دو ماهه اوکی داده واسه اقدام

...
خب عزیزم سر خودتو یه جور دیگه گرم کن همه چی که بچه نیست😶 اصولا آدم نباید رو نداشته هاش زیاد زوم کن ...

نمیتونم بخدا، من خیلی ادم فعالی ام خیلی هم انرژیم مثبته ولی دیگه نمیتونم 

دیگه ولقعا دلم بچه میخواد، چند بار هم اقدام کردم واسه فرزند خواندگی ولی اونم نمیشه

...
نمیدونم والا، کم کاری تیروئید دارم، دکتر گفته خودایمنیه، دارو داده ، بعد هم گفته تنبلی تخندان داری م ...

تیروید ک چیزی نیس همه دارن.پلی کیستیکم الان انقدر،ریاد شده ک تقریبا عادی شده و خیلیا پلی کیستیکن و زودم باردارمیشن تو تازه دکترت اکی داده و انقدر عجولی؟حالا یکی دکسال مرتب باید اقدام کنی و خودتو قوی کنی و زود ناامید نشی

2706