2737
2734
عنوان

طول سرویس کوتاه

200 بازدید | 14 پست

سلام من هفته ۲۸ بارداریم .هفته ۲۴ متوجه شدم طول سرویسم ۲۷ هست و از ابتدا لک بی
نی داشتم .عفونت مثانه هم دارم .خیلی دکتر رفتم‌.پیش دکتر حنطوش زاده هم رفتم‌گفتن پساری نیاز نیست و انجام ندادن و استراحت تجویز کردن.کسی بوده شرایط من رو داشته باشه و زایمانش به موقع باشه ؟میشه از شرایطتون و کارهایی که کردین بگین .آمپول پرولوتون و شیاف استفاده می کنم الان .زایمانشون زودرس بوده ؟

تعداد رای : 0
نظرسنجی
زایمان زودرس
0
0%
تهدید به زایمان زودرس
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم عفونت مثانه چه علایمی داره براتون؟؟؟؟؟

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
حالا این که کلمه یکم شاید تخصصیه غلط املایی ها رو من میبینم همینجوری ام 😳 چقدر اشتباه املایی ز ...

اره واقعا.من اول فکر کردم اشتباه تایپی هست ولی دیدم چند بار تکرار شد.

😓

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
2738

دهانه رحمم باز نیست .ولی طول گردنه رحمم ۲۷ هست و کوتاه شده .دوستانیم ک درست کلمه رو گفتن من بلد بودم ولی راحت ترم ک به این شکل تلفظش کنم .فک می کنم مسئله من مهم تره اگر بلد نیستید نیازی نیست احترام به کلماتو یاد بدید تو این شرایط .شماها دکتر میشدید چی کار می کردیدبا بیماراتون 😊قابل توجهی که دوستی که توجه به کلمات رو می خواستن یاد بدن بگم توجه به نوع جمله تو زبان پارسی و محترمانه حرف زدن مهم تره گلم تا تلفظ اون کلنه 😘ممنون از دوستانی که جواب دادن .

حالا تاپیک برا تمرین املا نیست همین که متوجه منظورش شدین کافیه ...

عزیزم من از طول سرویکسم خبر ندارم اوایل هم بد نبود ولی چون دوقلو باردارم هفته ۲۷ تهدید به زایمان زودرس شدم .برا همچین وضعیتی فقط و فقط استراحت کن و آمپولهاتو به موقع بزن .برا عفونتتون هم از من میشنوی به جز توصیه و داروهای دکتر تا میتونی آب بخور و یه مدت اصلا شلوار نپوش و هر بار دستشویی رفتی حتما خودتو خشک کن و از توالت فرنگی استفاده کن و طول روز ماست زیاد بخور.انشالله که تا اخر با سلامتی جلو میره 

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
عزیزم عفونت مثانه چه علایمی داره براتون؟؟؟؟؟

جسارتا تکرر ادار سوزش و جالبه ک تو آزمایشات ادرار اصلا نشون نداد.بیشتر از ۵ بار آزمایش دادم .سونو مثانه عفونت رو نشون داد

جسارتا تکرر ادار سوزش و جالبه ک تو آزمایشات ادرار اصلا نشون نداد.بیشتر از ۵ بار آزمایش دادم .سونو مث ...

وای منم همینم سونو ازمایش نشون نداد اصلا ولی سوزش دارم مگه میشه اخه امروز اشکم دراومد انتی بیوتیکم میخورم میگم نکنه عفونت دیگه ای هست وگرنه تو ازمایش نشون پیداد..شما ترشح دارید عیرعادی

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
حالا تاپیک برا تمرین املا نیست همین که متوجه منظورش شدین کافیه ... عزیزم من از طول سرویکسم خبر ندار ...

انشالله به سلامتی زایمان کنید و براتون خوشی  اتفاق بیوفته .مرسی از راهنماییتون.استراحت می کنم .امید ب خدا .

اره واقعا.من اول فکر کردم اشتباه تایپی هست ولی دیدم چند بار تکرار شد. 😓

اصلا وجود شما در نی نی سایت برا همینه .اصلا عضویت شما رو قبول کردن اینجا برا همین 😉😊😊 وگرنه مثبت نگری و   زبون تند و تیز نداشتن و  صحبت خوب کردن کاری نیست که هر کسی این روزها بتونه انجام بده .من قتل عمد می کردم دادگاه انقد تکرارش نمی کرد ک شما تا کید داری گلم😅 جسارتا متخصص زنان زایمانی یا معلم ادبیات؟😅😅😅😅😅😅😅😅😅

2706