2703
2553

اول 12 گفت خونه فروختم خالی کن ماهم خالی کردیم .اول که رفتم تو خونش تموم هودش پر چربی بود سنگ و کاشیش شکسته بود در اتاقش بسته نمیشد الان که تحویل دادم همه جا رو برق انداختم بیشرف امده میگه در رو خراب کردی هود تمیز نیست دیوارها رو سیاه کردی شوهرم دوباره رفته کل دیوارهاش رو رنگ کرده دوباره میگه لوله گازم پر چربیه 200 تومن کم کرده شوهرمم گفته به ناحق ازم پول خوردی خرج دوا درمون بچت شه من شب تا صبح .صبح تا شب حمالی میکنم برا 200 تومن که. تو به راحتی بخوریش و ول کرده امده میخوام زنگ زنش بزنم چه بگم بهش 

من همون فرشته 990 هستم 😍

پول ناحق خوردن نداره

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وا چقدر پرويه خوب برين مشاور املاك مگه همون اول نيومد صورت برداري كنه ب خاطر چربيه لوله گاز ٢٠٠ گرفته😮

از نوشتن ٦٦٦ جلويه اسمم منظوره خاصي ندارم همونجوري عدده ٦ رو دوست دارم 😁

به خودت و شوهرت فقط بگو سگ خورد بیخیال اگر ممکنه یک دعوای مفصل پیش بیاد بهتره چیزی نگی فکر نکن همچین آدمی نگران حروم و حلالی باشه. کاش قبل اومدنتون از خونه فیلم میگرفتید

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2714

یه مهتابی پشت کانال کولر بوده به جان خودم اصلا ندیذمش میگه شماها سوختینش.شوهذم گفت دست بزار رو قران. قسم بخور راحت قسم خدا و قران رو خورده که سالم بوده. شماها خراب کردین 

من همون فرشته 990 هستم 😍
یه مهتابی پشت کانال کولر بوده به جان خودم اصلا ندیذمش میگه شماها سوختینش.شوهذم گفت دست بزار رو قران. ...

😢😢😢😢

زهرش بشه اگه به ناحق ازتون پول گرفته😔

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
معمولا مشاور املاک ها دستشون با صابخونه تو یک کاسه س..برا اینکه بازم صابخونه خونه رو بده همون بنگاه ...

آره ۹۰ درصدشون فقط فکر جیب خودشونن😡

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده

وای چقد زور داره

اما شما ولش کن اعصاب ادم مهم تره

واگذارش کن ب خدا

خدا بهترین منتقمه

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
2706