1177
44
عنوان

عیدی پدرم

208 بازدید | 15 پست

ه ها بابای من یک ریال بابت خرید عید بهم پول نداد

الانم واسه عیدی بهم ۱۰۰ تومن داده..

با صد تومن دو تا پاکت سیگار بخره ادم دود کنه به بدختیش فکر کنه بهتره

الانم دارم گریه میکنم

خاهشا نگید شاید نداره

که اتفاقا کم هم نداره

حدود ۱۵ میلیون حقوقشه در ماه

بابات چیکارست😑😑😑

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156
8

واقعا ارزش نداره به خاطر پول اینطوری میگی برو خدا رو هزار بار شکر کن که نعمت پدر رو داری

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی نی نی من لطفا یه صلوات بفرس

پدر مادر تا ۱۸ سال وظیفه دارن خرج بچه رو بدن 

نمیشه توقع داشت به زور وادارش کرد

به جای ناراحتی که هیچ دردی دوا نمیکنه

دنبال کار بگرد ان شاالله بتونی مستقل شی و راحت شی از پول توجیبی گرفتن که یه روز بده یه روز نده

1167
کاش نداشتم حداقل حقوقشو استفاده میکردم

کفر نگو ...من بابام خیلی درآمد داشت کویت می‌رفت همه چی داشتیم بابام رفت رزق و روزیمونن هم رفت دلم تنگ شده براش خونه داریم حساب بانکی دارین برای هر کدوم از بچه ها سهم خودش داد اما بابا نیست دلم می‌شکنه نمیدونی چقدر سخته دختر بی پدر ...من فقیرم چون بابا ندارم اینو دیگه نگو