2737
2734

ببین بهت اهمیت میده

ابراز میکنه یا ابراز کنی اونم میگه 

برات احترام و ارزش قائله؟

نظرت براش مهمه؟

ناراحت بشی زود از دلت در میاره؟

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤
نه بابا این همه ادم دارن همین جوری باهم زندگی میکنن خودمم حس میکنم جدیدادیگه واقعا ازم متنفرشده همه ...

نمیدونم عزیزم 💖

من خودم اصلا نمی تونم جایی بمونم که دوست ندارم 🙂

البته این جمله رو هم از یه جایی خوندم از خودم نگفتم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه استدلالی !پس نقش اجبار و ترس از طلاق و دردسر مهریه و گذشت به خاطر بچه و کلی دلایل دیگه که می شنوی ...

از یه جایی خوندم 😔

به هر حال شما تجربه دارین بهتر میدونی 😅

ببخشید اگه باعث ناراحتیتون شدم عزیز دل😘

درست جواب نمیده .قبلنابازمیخندید الان که خیلی بی تفاوته

وقتی میخنده ینی دوست داره دیگه الانم ک بیتفاوته ینی خسته شده از این سوال

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
2728
نه بابا این همه ادم دارن همین جوری باهم زندگی میکنن خودمم حس میکنم جدیدادیگه واقعا ازم متنفرشده همه ...

نه عزیزم اخر خط چیه. حتما بخاطر وضعیت اقتصادی و فشار زیاد هست. با شوهرت حرف بزن ببین مشکل خاصی براش پیش اومده.

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
حتما هردقیقه یکبارازش میپرسی  میگن همین که یه شیر اب توخونه که چکه میکنه پامیشه اونو درست میکن ...

این کارارومیکنه ولی جدیداخیلی تحقیرم میکنه خیلی ازم عصبانی میشه توچشماش نفرته باکوچکترین مساله ای فحسم میده میگم چرااینجوری میکنی میگه همینی که هست نمیخای هری .فقط دلم خوشه به بچه ها توجه میکنه ازسرکارمیادخونه خریدخونه میکنه ولی یه چیر براخونه باب میل من نمیخوره وسیله منظورمخ

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

مردا اگه بهت میگن کارت اشتباهه و گیر میدن واسه اینه که واسشون مهمه درست رفتار کنی پس براش هنوز مهمی

هروقت بهت گفت مهم نیست هرکاری خواستی بکن و واقعا هم هرکاری کردی واسش تفاوتی نداشت بدون دوست نداره

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
اگه روت اصلا غیرت نداره حساسیت نداره بهت هرگز نمیگه دوست داره برات هیچی نمی خره نیاز هاتو رفع نم ...

بعضیاش هست نه همش .رابطش باهام بیسترشده فقط این برام عجیبه.غیرت روم داره ولی بودونبودم براش مهم نیس اصلا هیچ حرفی باهام نمیزنه منم ازش متنفردارم میشم وقتی نیس حالم خوبه وقتی میاددچار دلشوره میشم ازبس باکوچکترین مساله ای عصبانی شدیدمیسه

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
2738
مردا اگه بهت میگن کارت اشتباهه و گیر میدن واسه اینه که واسشون مهمه درست رفتار کنی پس براش هنوز مهمی ...

اخه این حتی سلیقمومسخره میکنه برابچخ ها لباس میخرم میگه بی سلیقه اه چه زشته رفتم روسری بخرم جلوی مغازه وایساده بابچه ها باعصبانیت میگه بیا دیگه ابروی ادمو میبره بعدمیگم بیا نظربده میگه لباس تو به خودت ربط داره به من چه.کلا خیللللی بدباهام رفتارمیکنه خسته سدم ابروم توبیرون میره

بعضیاش هست نه همش .رابطش باهام بیسترشده فقط این برام عجیبه.غیرت روم داره ولی بودونبودم براش مهم نیس ...

خب پس از هم دلخورین و مشکل دارین اما هنوز خیلی حاد نیست میشه ترمیمش کرد انشاالله

باهاش صحبت کن

ایرادایی که ازت میگیره رو بهشون توجه کن و سعی کن اصلاحشون کنی اصلا بهش بگو می خوام بدونم از دید تو نقاط ضعف من کجاست؟ دلم نمی خواد رابطه مون هر روز سرد بشه ما پدر و مادریم و من زندگیمو دوست دارم بیا واسه درست شدن رابطه مون تلاش کنیم

مطمئن باش کم کم همه چیز درست میشه

از یه جایی ازت دلخوره احتمالا همونطور که قطعا شما دلخوری

اما بذار اول اون دلخوریاشو بگه و بدونی اول گلایه نکن

وقتی فهمیدی و یکم مشکلات کمتر شد زمان گفتن گلایه هات هم می رسه فعلا صبور باش و یکم محبت و ملاطفت به خرج بده

انشاالله همه چیز عالی میشه

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
خب پس از هم دلخورین و مشکل دارین اما هنوز خیلی حاد نیست میشه ترمیمش کرد انشاالله باهاش صحبت کن ایر ...

اصلا حرف نمیزنه ازاول که یادمه ازش میپرسیدم میگفت خودت بهترمیدونی میگفتم نمیدونم میگفت پس گفتنش فایده نداره الان که کلا حرف درست ازدهنش بیرون نمیاد 

این کارارومیکنه ولی جدیداخیلی تحقیرم میکنه خیلی ازم عصبانی میشه توچشماش نفرته باکوچکترین مساله ای فح ...

بین خیلی زن و شوهرها من دیدم اینجورنفرت های موقتی پیش میاد که مدتی کوتاه یکی یاهردو احساس تنفرمیکنن 

سعی کن زیاد کاری بهش نداشته باشی وقتت رو بعداز وظایفت تو خونه به خودت اختصاص بده خریدی هم داشتی اگر شوهرت حرفی نداره باخواهرت یامادرت یادوستت برو انجام بده میدونی منظورم چیه کمی فاصله لازمه 

براخودت وقت بذار براخودت ارزش قائل باش 

اویزونش نباش

خیلی زود درست میشه

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
بین خیلی زن و شوهرها من دیدم اینجورنفرت های موقتی پیش میاد که مدتی کوتاه یکی یاهردو احساس تنفرمیکنن& ...

ممنون گلم